Ostatné

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť v dekorácii priemyselného štýlu

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť v dekorácii priemyselného štýlu

Nekupujte nové

Najskôr nezabudnite na kódy priemyselného štýlu, Pochádzajúc z lotyšských loftov, umeleckých štúdií a starých tovární premenených na bývanie, priemyselný štýl je priamo inšpirovaný veľkou pracovnou érou, keď továrne bežali plnou rýchlosťou. Tiež dekor v priemyselnom štýle vyžaduje trochu autentickosti.

Myšlienka zvládnuť opakovaný prenos doma, nie je to teda len nákup nového v obchode, ale skôr obnoviť priemyselný štýl nábytku priamo z tovární! Pomyslite na starožitný nábytok - na blších trhoch, na blších trhoch, v predaji garáží, v obchodoch so starožitnosťami atď. - pretože tu nájdete najkrajšie kúsky na vytvorenie priemyselného štýlu doma. Nemalo by sa zabúdať, že tento štýl uprednostňuje recykláciu tým, že dáva nový život nábytku, ktorého pôvodná užitočnosť už neexistuje.

Nezabudnite na nábytok

Či už lovíte alebo kupujete nábytok v obchode, mali by ste vedieť všetko nábytok v priemyselnom štýle nie sú nevyhnutne vhodné vytvoriť domácu priemyselnú atmosféru, V tom čase musel byť každý objekt predovšetkým solídny a efektívny, aby odolal mnohým použitiam a drsným podmienkam tovární. Mali by ste si tiež zvoliť jednoduchý, praktický a funkčný nábytok, napríklad remeselný nábytok, Áno, priemyselný dekor nie je v rozruchu!

Pre skladovanie, Kovové skrinky robiť prácu dokonale, stôl bude veľký stáť a lampy budú zasúvateľné. Každý objekt musí dať ilúziu, že už prežil prvý život v továrni na podporu práce pracovníkov. Dobrou správou je, že stále nájdete tento druh nábytku v obchodoch s ozdobami, ktoré si ho prispôsobili priemyselný trend

Nevyberajte žiadne materiály

Pokiaľ ide o materiály, priemyselný štýl chce byť surový a pevný, aby vydržal v priebehu času. Kov je preto výberovým materiálom pre všetko príslušenstvo a nábytok v priemyselnom štýle, Ale aby bol nábytok teplejší, môžete sa rozhodnúť pre modely kombinujúce drevo a kov, dva autentické materiály nemohli byť vhodnejšie pre priemyselná výzdoba.

drevený nábytok sú tiež veľmi surové a pochádzajú z regenerácie paliet alebo iných predmetov. Vyhýbajte sa plastovým materiálom, lakom alebo iným krehkým materiálom. Na zemi môžete staviť na betón (prírodný alebo voskovaný) alebo si vybrať parkety v drsnom prevedení.

Venujte pozornosť farbám

Ak sú drevo, kov a betón hlavné materiály priemyselného štýlu, to znamená, že farba nie je obľúbeným prvkom tejto skôr surovej dekorácie. Ak chcete vytvoriť priemyselná výzdoba Ak je dobre vyrobená doma, je lepšie zostať v pomerne chladných a neutrálnych odtieňoch, ktoré oscilujú medzi čiernou, šedou a béžovou.

Ak však chcete farby zosvetľovať priemyselná výzdoba, môžete ísť do jasných farieb, ktoré možno nájsť v náznakoch tovární. Červená a žltá sú potom vítané ... samozrejme malými diskrétnymi dotykmi! Môžete si napríklad zvoliť červenú lampu alebo zvoliť a nábytok v priemyselnom štýle vyrobené z dreva so žltými nápismi.