Užitočný

Ľahká fľaša

Ľahká fľaša

Zariadenie

1 rezacie kliešte Elektrický drôt potiahnutý strieborným plastom 1 malý elektrický domino 1 ľahká girlanda 1 strieborná farba môže 1 vŕtať 1 fľašu ovocnej šťavy (1,5 l) 1 malý skrutkovač elektrikára 1 kladivo 1 klinec 1 strieborná zásuvka 1 strieborný vypínač

Realizácie

10 '- Elektrické pripojenie

Pomocou nožov na drôty odrežte elektrický drôt girlandy do 5 centimetrov pod poslednými žiarovkami a pripojte ho k elektrickému domínu. Vyberte žiarovky zo zásuviek a uložte ich.

10 '- Maľba

Natrite girlandu strieborným striekaním, opatrne zakryte všetky povrchy (drôty a zásuvky) a nechajte ich na vzduchu uschnúť.

10 '- Vŕtanie

Pomocou 8 mm špeciálnej kameninovej vŕtačky vyvŕtajte otvor vo fľaši 3 cm od základne.

25 '- Elektrická montáž

Zastrihnite plastifikovaný elektrický drôt na dve tretiny a odizolujte konce týchto dvoch kusov. Vykonajte elektrickú zostavu podľa náčrtu na strane 35 a koniec holého drôtu zastrčte do fľaše cez predtým vyvŕtaný otvor. Vyberte drôt elektrickej zostavy za krk a pripevnite ho k domino na veniec. Vymeňte žiarovky na vence a vsuňte girlandu do fľaše.

Rada

Ak sa zdá, že prepichnutie fľaše elektrickou vŕtačkou je príliš komplikované, urobte dieru v kryte a cez ňu dajte elektrický drôt. 20 dekorácií na skle © vydania Flammarion, 2003