Informácie

Skladujte časopisy pohodlne a šikovne

Skladujte časopisy pohodlne a šikovne


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Niektoré rodiny, ktoré veľa čítajú časopisy, majú niekedy problémy s ukladaním svojich obľúbených časopisov. Je skutočne lákavé uchovávať čísla, ktoré sú predmetom záujmu, zberateľov alebo jednoducho viesť celý rok kníh! Dnes existuje veľa riešení, ako zabrániť tomu, aby vás tieto libry lesklého papiera premohli. Demonštrácia!

Klasika

Stojan na časopis je súčasťou malého nábytku, ktorý naše interiéry integruje už dlhú dobu. Všetky značky dekorácie ponúkajú svoje verzie tohto príslušenstva, od najjednoduchších po najsofistikovanejšie (obľúbené pre značky Matière Grise a Roche Bobois, ktoré ponúkajú veľmi dômyselné modely!). Spravidla sa umiestňuje na koniec pohovky alebo na záchod, existujú však nové modely, ktoré sa pripevňujú k stene. V dreve alebo oceli vydávajú časopisy, ktoré ich transformujú do dekoratívnych prvkov: niektoré modely dokonca dávajú ilúziu levitujúcich časopisov!

Nezvyčajné

Tvárou v tvár príliš veľkému počtu časopisov je možné zvoliť ich integráciu do existujúceho nábytku. Niektorý nábytok je skutočne navrhnutý tak, aby vyhovoval časopisom v ich rámci. Môžete si tiež vytvoriť svoj vlastný nábytok pomocou lesklého papiera, napríklad predstavením jedinečného konferenčného stolíka. Nainštalujte drevený panel alebo sklenenú dosku na štyri zväzky časopisov bezpečne pripevnené medzi nimi a voilo! Pre nadšencov zotavenia existujú aj špeciálne remene, ktoré vám umožňujú transformovať stoh časopisov na pevné a originálne sedadlo (v predaji na adrese Fleux). Tu je niečo, čo vás núti pokračovať v stohovaní ...Komentáre:

 1. Carel

  I suggest seeing a site that has a lot of information on this topic.

 2. Jareth

  Toto je nejaký druh urbanizácie

 3. Autolycus

  Je mi ľúto, ale podľa môjho názoru sa mýlite. Pokúsme sa o tom diskutovať. Napíš mi v PM.

 4. Wamocha

  Sorry, but this doesn't suit me. Who else can suggest?

 5. Halsey

  povedal si to spravne :)Napíšte správu