Tipy

5 náležitostí pre úspešnú záhradnú párty

5 náležitostí pre úspešnú záhradnú párty

Párty, pikniky, aperitívy, spoločenské párty ... Toto sú termíny, ktoré sa objavujú každé leto, ak hľadáte trochu zábavy na prerušenie dovolenky (alebo víkendov). Vychutnajte si krásne dni, vitajte priatelia, sympatizujte so susedmi, jedzte na terase ... Ceníme si, že dni už dlhšie vytvárajú príjemné chvíle, na ktoré si budeme uchovávať vzácne spomienky. Čo keby sme tentokrát zorganizovali záhradné párty? Aké podrobnosti si treba zapamätať pre úspešnú udalosť? Tipy a nápady.

1. Atmosféra, ktorá vám vyhovuje© Toulevents Pre záhradné párty v obraze nie je nič lepšie ako dobre zvolená téma! Budeme zvádzanínepredvídateľný duch a sladkosť tropického štýlu ? Pár nafukovacích plameníkov v bazéne, veľa exotického ovocia, jemná hudba ukuleli ... Si tam? Môžeme však uprednostniť aj atmosféru viac vidiecke, s vintage témou. Girlandy vlajočiek v kvetinovej slobode, staré kufre, balíky slamy ako lavičky… A voila! Nápady na témy však nie sú dostatočné: bohémsky šik, etnický, zenový, romantický… Môžeme sa tiež rozhodnúť pre veľmi vizuálnu farebnú tému. To isté platí pre kód obliekania: môže byť spojený s dekorom alebo s ním kontrastovať. A ak nás nutí zasmiať sa, prečo nenavrhnúť večierok? Ak je recepcia plná rohov, myslíme na riešenie smerových značiek. Vhodné na označenie toaliet, bufetu, foto kútika alebo pivného baru ...

2. Gurmánske a originálne jedlá© freestockcenter Ako si viete predstaviť, obsah bufetu je nesmierne dôležitý. Pretože aj keď nás naši hostia prichádzajú ako prví, je zrejmé, že vo všeobecnosti majú radi dobré jedlo. Ale dnes niet pochýb o tom, tráviť hodiny za sporákom! Pripravujeme maximum vecí vopred, aby sme boli v deň D uvoľnení. mini kebab, uzeniny, toasty k čomukoľvek, čo môže potešiť ... Verrine inovujeme: zeleninová polievka, quinoa šalát, dva tataričky z lososa… Vyskúšame odvážne kombinácie (ale fungujú): pomarančová mrkva, mango-bazalka, ananásové kari, syr-hrozno ... Na prezentačnej úrovni vyberáme pekné taniere na podlahe, bridlice alebo drevené podnosy. Pre ľahšiu verziu poskytujeme veľký kôš zeleniny na ponorenie do jogurtovej omáčky. Mrkva, reďkovky, cherry paradajky a uhorky poteší tých, ktorí chcú ovládať svoju postavu.

© Melissajanelee.com Nakoniec položíme na iný stôl v tieni „Sladký stôl“ (sladký bufet). Ovocné špajdle pre múdrejších, pečivo pre labužníkov! Sladké, sladké koláče, zákusky, košíčky, domáce pečivo ... Konečne, výška odpustkov, myslíme na sladkosti, ktoré potešia chuťové poháriky malých a veľkých detí! Sú usporiadané do pekných pohárov alebo do sladkých pohárov a budú tiež sviatkom pre oči. Na úrovni nápojov osvieži hostí niekoľko koktailov v pekných šalátových miskách alebo kanistroch. Môžete tiež ponúknuť osviežujúcu limonádu, ktorú si môžete vychutnať aj v lete. A v prípade piva, muštov a iných fliaš bude trik zinkový tanier alebo starý kolečko s kockami ľadu. Niektorým nadšencom originality nehovoríme nie!

3. Krásna hudobná atmosféra

Aby strana bola v plnom prúde, pozeráme sa na hudobnú atmosféru. Skôr rúrky 80. rokov, rocker šesťdesiatych rokov alebo fanúšik vážnej hudby? V spojení s ročnou tematikou sa rozhodujeme rockový krycí pás. Čo by mohlo byť lepšie ako titul Beatles alebo dobrý Elvis Presley na pár tanečných krokov? V opačnom prípade môžeme tiež celkom vyzdvihnúť náš gramofón. Skutočnosť, že sme skupinu priniesli, je však vždy úspešná. Či už ide o spevákov capellu, diskžokeja alebo pravú dechovku, môžete sa staviť, že hostia budú zvádzaní. A prečo nie sólový hudobník? Akordeonista, saxofonista alebo dokonca klavír umiestnený uprostred záhrady ... Originálnosť 100% zaručená! Pre viac dobrodružných, neváhajte ponúknuť karaoke! Medzi dvoma stromami sa rozprestieral veľký biely list, ktorý premietal texty, pripojil sa mikrofón a nechali sme hodiny odpočinku! Nakoniec, aby hostia tancovali až do konca noci, nič dobrého DJ neprekonáva ... Takže je len na vás.

4. Animačné stojany© Photobooth.co.uk Úspešnosť záhradnej párty závisí od niekoľkých faktorov: priebeh dňa, jedlo, výzdoba a atmosféra. Preto si myslíme, že to plánujeme rôzne stánky pre pobavenie našich hostí. A ak by sme navrhli animáciu Photobooth ? Okrem rekreačného a zábavného aspektu hostia ocenia možnosť nechať sa s fotografiou. Pohodlne si pamätajte dobré časy! Ale môžeme sa tiež rozhodnúť pre ďalšie aktivity: kvetinový bar, tetovací bar alebo dokonca cigaru, nie je nedostatok variácií! Pokiaľ ide o deti, neexistuje nič ako rybársky stojan a nakoniec uvažujeme aj o ponúkaní hier. Pétanque, mölkky, shuffleboard, všetko naštvané, alebo dokonca obrovský mikado ... Neexistuje nedostatok nápadov na vytvorenie zväzku medzi hosťami! Drevené hry sú teraz populárne a mnohí odborníci ich teraz ponúkajú na prenájom. A pre caiente atmosféru, prečo nezorganizovať súťaž malých končatín? S týmto sme si istí, že začnete oheň!

5.A celkom jasný dekor© Livingthecream.co.uk / CAIAIMAGE Aká by bola záhradná párty bez a primeraná svetelná dekorácia ? Vo večerných hodinách, keď je atmosféra na svojom vrchole, vynásobíme svetelné body. mušt krčma veniec, či už biele alebo farebné, zvádza svojím retro kúzlom. Zodpovedajúce svietidlá alebo svetlé písmená, ktoré dávajú večierku inú farbu! Veľmi módne, môžeme tiež prijať lightboxes pre zobrazenie správ ... Byť strategicky umiestnené po zotmení. Pre tropický dekor milujeme horiace pochodne ako Koh-Lanta. Ale ak je to nevyhnutnosť pre úspešnú záhradnú párty, je to sviečka! Či už je to čaj, čaj, sviečka, dodáva večer romantickú poznámku. Zasunuli sme ich do starých pohárov, ktoré máme v hromadení alebo v podobe girlandy zavesenej na plote. Jemné, tieto drobné blikajúce dotyky prinesú nočnej atmosfére veľa kúzla. Dva vtáky s jedným kameňom: Vyberáte si sviečky citrónovej trávy, aby ste sa chránili pred komármi. Nakoniec je tu pekný pár na nočné sovy, len aby bola noc chladná. Niekoľko marshmallow špajlí a dobrých pléd a budete pripravení dokončiť vynikajúcu notu!Teraz ste pripravení ponúknuť svojim hosťom dokonalý záhradný večierok, takže už dlhšie nečakajte. Na druhú stranu, vaši hostia môžu mať chuť na to ... Budeme vás varovať!