Užitočný

Barokové zrkadlo pre moderný dekor

Barokové zrkadlo pre moderný dekor

Počiatky baroka

Barokový štýl pochádza priamo z Talianska. Jeho zdroj sa nachádza medzi XVI. A XVII. Storočím v rôznych mestách ako Rím alebo Florencia.

Baroko pochádza z výrazu „baroko“, čo znamená „nepravidelný kameň“.

Pôvodne to bolo umelecké hnutie, ktorého cieľom bolo obnoviť klasický štýl, ale viac, Maľba, architektúra ... a výzdoba interiérov: všetky tieto umelecké oblasti predstavujú barokový štýl.

Barokový štýl bol v čase svojho vzniku reprezentantom „moci“ majiteľa domu. Čím silnejší ste, tým viac by to mal odrážať interiér domu.

Tento štýl dekorácie sa vyznačuje veľmi osobitným aspektom. Množstvo materiálov, extravagantné krivky, množstvo farieb. Je ťažké prijať barokový štýl a zároveň mať triezvy vzhľad. Milovníci minimalizmu, choďte na cestu!

Ideálne pre osvojenie barokového štýlu bez toho, aby ste prešli cez palubu

Chcete sa adoptovať barokový štýl ale bojíš sa ísť cez palubu? inštalovať barokové zrkadlo vo vašom interiéri!

Je to najjednoduchší kus, ktorý sa dá integrovať do existujúcej dekorácie. Barokové zrkadlo sa prispôsobí tak priemyselnému, ako aj škandinávskemu interiéru. Môžete ho tiež spojiť s interiérom art deco inšpirácie, ak chcete dekoráciu plnú osobnosti.

Jedným z najlepších spôsobov, ako nájsť pekné barokové zrkadlá, je loviť okolo nich. To vám umožní nájsť Modely z 19. storočia, čo sú trochu staré kópie, ktoré do vášho interiéru prinesú vintage poznámku.

Pokiaľ ide o veľkosť, ste na výber. Barokové zrkadlo existuje v rôznych formátoch. V malom modeli (na inštaláciu na stenu rámov alebo vytvorením steny zrkadiel), vo veľkom, zavesený na stene alebo položený. Zaoblené alebo obdĺžnikové: vyberiete si podľa svojho vkusu alebo miesta, kde ho musíte nainštalovať!

Barokové zrkadlo v obývacej izbeBarokové zrkadlo je zvlášť vhodný do obývacej izby. Ak máte interiér haussmanskej inšpirácie alebo žijete v starej, je to perfektné. Ak máte na strope lišty, pripomínajú vám krivky barokových zrkadiel.

inštalovať vaše barokové zrkadlo nad krbom. Veľké zrkadlo umožňuje odraz svetla. V klasickom interiéri s minimalistickou dekoráciou sa barokové zrkadlo stane ústrednou súčasťou vašej dekorácie. Rovnako ako obraz oblieka časť steny.

V spálni je barokové zrkadloMáte radi romantickú výzdobu svojej spálne? Barokové zrkadlo je zvlášť vhodný pre tento typ atmosféry. Biely rám ponúka jemnejšie vykreslenie ako zlatý rám. Táto miestnosť však môže byť vhodná do slabo osvetlenej miestnosti, aby jej poskytla žiaru.

Prijatím oválne barokové zrkadlo, môžete vytvoriť roh toaletného stolíka s malým stolom alebo konzolou. Stačí len položiť zrkadlo na kus nábytku alebo ho zavesiť tesne nad, v perfektnej výške, aby ste si každé ráno pripravili alebo urobili vlasy.

Môže mať aj barokové zrkadlo tvar psychiky v spálni. Je perfektné, ak ste zvyknutí pozerať sa na seba z hlavy do päty v zrkadle pred odchodom z domu.

Nakoniec môžete miestnosť nainštalovať aj zväčšením veľké barokové zrkadlo na stene otočenej k oknu. Prichádzajúce svetlo sa na to odrazí a ponúkne vám svetlú spálňu v lete aj zime.

V kúpeľni je barokové zrkadloBarokové zrkadlo je zvlášť vhodné do kúpeľne. Pre tento kus, často malý, sa rozhodnete pre oválny model, ktorého rám je spracovaný v barokovom štýle.

Horizontálne zrkadlá sú vhodnejšie pre veľkú kúpeľňu. Ak máte skrinku s dvojitým drezom, môžete zavesiť dve oválne barokové zrkadlá nad alebo jedno veľké horizontálne barokové zrkadlo.

Pre grafický efekt zaveste nad umývadlo barokové zrkadlo v tmavých odtieňoch, Ako zrkadlo čarodejnice v Snehulienke a siedmich trpaslíkoch. Je romantický aj gotický a dodá vašej kúpeľni charakter. Neváhajte v miestnosti uviesť niekoľko pripomienok baroka. Za týmto účelom nainštalujte niekoľko sviečok alebo kúpeľňovej bielizne v tmavých a elegantných odtieňoch.