Komentáre

Výzdobné trendy, ktoré zasiahnu titulky

Výzdobné trendy, ktoré zasiahnu titulky

Prírodné materiály: znovuobjavujeme konzervyPripravte sa, uvidíte to všade. Caning je táto úprimne otvorená retro technika tkania striedajúcich sa trakov a dier, často vyrobených z ratanu, ktorá preto reaguje na dva hviezdne trendy: prírodné materiály a retro ducha. Výsledok trstinové stoličky ročník sa odtrhnú od blšího trhu a návrhári ho objavia v modernej verzii na trendovom nábytku. Na začiatok školského roka si jednoducho musíme zvoliť tábor.Pretože v živote nie je len konzervovanie, prírodné materiály zostávajú na čele trendov v škole, či už ide o drevo, ratan, prútie, morské riasy alebo juta, ľan alebo slama. Pokiaľ vykazujú pekný blond odtieň a mierne rustikálny vzhľad, ideme na neho, v kobercoch ako v zavesení, na nábytok a podlahy. A medzi nimi slávny ratanové kreslo Emmanuelle sa chystá stať sa trendovou miestnosťou, ktorá bude mať opäť doma.Panoramatické tapety a umelecké rámy: vylepšujeme dekoráciu stenyUltra-trendy a ultra-design, panoramatické tapety je dekoratívny panel XXL, ktorý sa pripevní na celú časť steny ako nástenná maľba. Malý rozpočet alebo high-end, umelá vodová verzia alebo fotografický trompe-l'oeil, na začiatku školského roka sa odvážime všetko, vždy to funguje!Ďalší nevyhnutný trend na začiatku školského roka, rámové kompozície, jednoduchý a lacný tip na zvýraznenie prázdnej steny! Zhromažďujeme päť alebo šesť rôznych snímok v grafickej kompozícii na stene, rámovanie fotografií, ilustrácií alebo inšpiratívnych citátov. A aby sme sa vyhli dekoratívnej faux pas, vyberáme si ich v rôznych, ale rafinovaných veľkostiach, minimalistických tyčinkách v čiernej, lavičke alebo svetlom dreve.

Vitrína a pegboard: vystavujeme naše vášneNa jednej strane nevyhnutný návrat vitríny, vedená švédskym gigantom. Nájdete ich v starej verzii so staromódnym vidieckym nábytkom, kombinujúcim sklo a drevo alebo prepracovaným s priemyselným vzhľadom kombinujúcim sklo a kov. A my ukladáme jedlá, zbierky, knihy alebo dokonca detské šperky a hračky.Na druhú stranu, všadeprítomnosť kolíkovej tabule opäť v tomto roku, dierované steny zavesenie na stenu, na ktorej sa hromadia magnety, háčiky alebo mini police na uloženie všetkého! Zvyčajne je vyhradená pre domácich majstrov v garáži a teraz drepe na stenách všetkých miestností. Zavesíme rastliny v obývacej izbe, nožnice v kancelárii, fotografie v spálni alebo špachtle v kuchyni!

Okrúhle tvary: dekor zjemňujemeAk stále existuje priemyselný duch s čistými líniami, skutočný trend začiatku školského roka je okrúhly. Nábytok, ozdobné predmety, police a zrkadlá, uholníky a hrany, všetko je zaoblené, leštené, zakrivené, zvinuté ... A hovoríme o to lepšie, pretože sme nenašli efektívnejšiu atmosféru pre útulnú atmosféru, všestranný konferenčný stolík až po slimačiu policu, od guľovej vázy po značkové závesné svetlo.Scandicraft a japandi: opovažujeme sa za trendyBoli nesmelo objavení na začiatku roka. Po návrate do školy je čas ich prijať! Nové trendy v roku 2019 sa určite osvedčili, počnúc rokom 2008 štýl japandi, zmes japonského a škandinávskeho štýlu. Minimalizmus, funkčnosť, remeselnosť a tmavé farby - to je recept na dekoráciu, vďaka ktorému sa zen nemusíte vrátiť do školy.škandinávsky štýl, pokračuje v drepe dekoratívnych inšpirácií. Od nevyhnutnosti, pretože obnovuje škandinávskeho ducha s jemnosťou: viac guľatých tvarov, viac surovín, menej dizajnu a prirodzenejší, minimalizmus, ale viac farieb. Teplá verzia, skrátka, ktorá zahreje návrh interiéru na začiatku školského roka!