Ostatné

Môj dekor ide do letného času vďaka farbivu!

Môj dekor ide do letného času vďaka farbivu!

Vďaka vyfarbeniu nielen oživíte látky, ale dáte im úplne inú farbu a vytvoríte radikálnu zmenu vo vašom interiéri pri nižších nákladoch. Malá krabička stačí na vrhnutie nového dekoratívneho vetra do vášho interiéru. Ideálne pre všetky sezónne dekorácie!

Tekuté farbivo

Vedeli sme to v prášku, tu je tekutá tinktúra. Je to špecialista na farbivá, Idéal Couleurs, ktorý ponúka túto novú verziu pre bavlnu, ľan, hodváb a viskózu. Celkom 27 odtieňov, vitamín, tlmený alebo pastelový, obohatený o tri nové: citrónová žltá, mäta zelená a taupe. Dosť na vytvorenie farebnej kombinácie v kontraste alebo odtieňoch podľa vášho výberu. Závesy obývacej izby, obliečky na vankúše, prikrývky, ležadlá, osušky, všetko ide dovnútra, aby sa v domácnosti vytvorila úplne nová atmosféra bez toho, aby ste si museli nič kupovať.

Strojové farbivo

Otvorte tácky Idéal tinktúr priamo do bubna, pridáte 500 g jemnej soli a vaša vlhká handrička je dobre rozložená. Ak je textília nová, je lepšie ju najskôr umyť. Spustite program pri 40 ° v dlhom cykle; Po dokončení vyberte misky a znova spustite prací cyklus 40 °. Všetko, čo musíte urobiť, je sucho, slnko alebo bubnové sušenie. > viac informácií na www.ideal.fr