Komentáre

16 dekoratívnych darčekových nápadov na Deň matiek

16 dekoratívnych darčekových nápadov na Deň matiek

Roky plynú a vyzerajú rovnako ... a tu je opäť Deň matiek! Pre tých, ktorým chýba inšpirácia, je tu výber ozdobných darčekov, ktoré si môžete vybrať podľa mamičkinho štýlu!

Mama miluje dizajn

Matky, ktoré sa zaujímajú o návrhárov, trendy a estetiku predmetov, nájdete na stránke madeindesign.com! Veľmi široký výber objektov za rôzne ceny. Spomedzi tých, ktorých vybrali redaktori, váza Swing Normann Copenhagen.

Mama je zelená

Pre matky, ktoré sa zaujímajú o trvalo udržateľný rozvoj a ekológiu, uprednostňujte ekodizajny ako Brindi alebo špecializované značky ako Nature a Découvertes. V našom výbere: váza Uovo alebo Jardi Pot od Brindi.

Mama je očarujúca

Mama tvrdí, že je ženskosťou? Vyberte si farby, ako sú červené alebo ružové a zaoblené tvary. Veľmi ženský telefón Bouche de La Chaise Longue…

Mama má rád miniaplikácie

Ak má mama zmysel pre humor a miluje malé zábavné a originálne predmety, choďte na určité značky, ktoré urobili svoju špecialitu, ako sú Atypik, La Chaise Longue, Fred a priatelia, Pépin le Malin, Pa Design, C Čo ... V náš výber: Pa Design Crime Sciv trivet.

Mama je v rukách dobre

Pre mamičky, ktoré milujú varenie, drotárstvo ... a ktoré nemajú obe nohy v tej istej topánke, hľadajte praktické, napriek tomu ženské veci. V našom výbere sú ružová súprava náradia La Chaise Longue alebo kvetinová záhrada od spoločnosti Celia Birtwell vo Fleux. Musíte si len vybrať!