Užitočný

Rekultivované drevo pre môj dom

Rekultivované drevo pre môj dom

Oživenie je trendy. Z kultúry jednorazových! Dnes sa zotavujeme, opravujeme, odkláňame sa a vylepšujeme. Drevo, prírodný a recyklovateľný materiál, dokonale zapadá do tohto ekologického hnutia. Niekoľko nápadov pre nových spotrebiteľov.

Čo robiť s palietami?

- Služba Stohujte niekoľko paliet, priskrutkujte ich a potom piesok. Pridajte štyri kolieska. Potom, náter a vrstva laku, a tu je ideálny servis pre záhradné jedlá. - Priemyselný konferenčný stolík Odstráňte všetky vyčnievajúce klince a svorky. Naplňte otvory drevenou buničinou. Drevo obrúste elektrickou brúskou a potom brúsnym papierom. Pripojte koliesko v každom dolnom rohu a potom sa zahnite k horným okrajom. Lak. Je koniec.

Čo robiť s prípadmi vína?

- Stôl Použite pyrografované strany vínových boxov. Zostavte niekoľko a vytvorte hornú časť tabuľky. Všetko prilepte na strednú dosku. Vytvorte rám s kúskami dreva podľa vášho výberu pre elegantnejší povrch. Pripojte štyri nohy, ktoré budete navzájom spájať, s drevenými stĺpikmi, ktoré spevnia celok. - Police Niekoľko škatúľ obaľujte a nalakujte a pripevnite ich na stenu v kuchyni. Máte tam napríklad svoje korenie. Môžete tiež maľovať alebo lemovať interiér a vytvárať tak police na knihy. - Lampa Pomocou kruhovej pílky v celej prepravke urobte kruhové otvory rôznych priemerov. Vnútorné osvetlenie inštalujte. A tu je pekná stolová lampa, ktorá premieta svetelné kruhy na podlahu a steny.

Čo robiť so stoličkou v štýle Thonet?

- Podstavec Presuňte tri operadlá stoličky do troch nôh a vytvorte originálny podstavec. Potom jednoducho opravte podnos.

Čo robiť s vetvami stromov?

- Podstavec Použite napríklad niekoľko vetiev stromov, ktoré sa spoja, alebo pekný pahýľ alebo koreň, napríklad zvyšky búrok. Pripojte k tomu peknú, dobre leštenú drevenú guľatinu. A tu je jedinečný malý stolík. - háčik na kabát alebo tyč na záclony Získajte vetvu stromu, ktorého tvar sa vám páči. Odstráňte kôru a natrite ju farbou podľa vášho výberu (je veľmi pekná biela). Pripevnite ho na stenu pomocou dvoch tyčových podpier. Ak vytvoríte háčik, zaveste na ňom háčiky, aby ste zavesili šaty. Ak urobíte tyč, stačí k nej pripojiť zviazané záclony.

Čo robiť s káblovým bubnom?

- Konferenčný stolík Musíš to dať trochu osobnosti zdobením hornej: mozaikou, dyhou, kovom ... - Stolička Maľujte chodidlo. Vrchnú časť prikryte dobrou hrúbkou peny a potom zo spodnej časti strihajte pekný kus látky.

Čo robiť s dvojitým rebríkom?

- Polica Maľte rebrík a potom dosky vo svetlých farbách. Umiestnite dosky cez rebríky a zaistite ich. A tu je veľká polica do kuchyne, obývacej izby alebo kancelárie.

Čo robiť s trstinou?

- Zábradlie schodiska Napríklad tyč pripevnite pomocou malej podpery závesovej tyče. Takto sa vytvorí ročníková rampa, ktorá nemôže byť originálnejšia. Viac informácií: Čítať: „Obnovenie a zneužitie“, Marie-Pierre Dubois Petroff, Massin. Webová stránka: pozrite sa na španielsku stránku www.19bis.com