Tipy

Rozjasnite svoj exteriér

Rozjasnite svoj exteriérĽahký veniec, držiak sviečky alebo lampa na prelamované svetlo, nájdite ideálne osvetlenie na vylepšenie terasy alebo na užívanie záhrady.

Sviečka vo všetkých jej formách

Svietniky a svietniky sú vynikajúcou klasikou pre vonkajšie stolovanie. Umožňujú priniesť teplé osvetlenie na stole alebo blízko záhradného nábytku Možnosti sú nekonečné a hlavnou vecou je prispôsobiť ich štýlu vášho exteriéru. Chcete zmeniť scenériu? Vyberte si lampu MAROCO so svojimi prelamovanými vzormi moucharabieh. Ak má vaša záhrada vplyv na Zen, uprednostnite lucernu TAYAN, podľa potreby japonskú. Kartu podľa vlastného uváženia môžete hrať aj so svietidlom SATI alebo svietnikmi OTTO, čo je veľmi škandinávsky trend.

A čo zelené osvetlenie?Sviečky nie sú jediným riešením vytvorte vonku kokón a romantickú atmosféru , Tí z vás, ktorí majú zelené vlákno, sa obrátia na solárne možnosti (čo vás tiež ušetrí od pobehovania po hľadaní zápasov alebo ľahšieho!). Ak chcete svoj stôl ozdobiť a pekne ho rozžiariť, solárne fotofory GAOLING ohromí vašich hostí. V prelamovanom porceláne, animovanom bielymi a viacfarebnými LED diódami, vám umožnia vytvárať rôzne vesmíry, slávnostné alebo utlmené. Ak chcete, aby bol váš exteriér veselou tavernou, vyberte si slnečná girlanda E-Treelight. Môžete ho ľahko zavesiť na balkón, nad terasu alebo na strom v blízkosti záhradného nábytku.

Nakoniec, na prechádzky v mesačnom svite budú solárne šťavy FARA perfektné, aby vám ukázali cestu! A ak nechcete, aby bol váš interiér prekonaný, objavte najnovšie trendy v osvetlení domácnosti!

Náš výber z nakupovania