Užitočný

Náš výber ekologickej kúpeľňovej bielizne

Náš výber ekologickej kúpeľňovej bielizne

Ekologická bielizeň do kúpeľne sa stáva dobrým pre planétu a pre pokožku. V roku 2010 sa stáva trendovým produktom. Zamerajte sa na nové textílie, ktoré zvyšujú zodpovednosť za toaletu. Ekologická bielizeň do kúpeľne pokrýva mnoho rôznych textílií. Tvorcovia textilu neustále inovujú ekologické materiály s rastlinnými textíliami, ktoré sa integrujú do nášho každodenného života.

Textílie na báze sójových vlákien

Froté uteráky vyrobené z prírodných sójových vlákien, ktoré uviedla spoločnosť Casa do prevádzky, majú veľkú nasiakavosť. Táto textília je ideálnym kandidátom na nahradenie syntetických vlákien. Sójové vlákna sa odstredia, potom sa v Belgicku zafarbia prírodnými paprikami.

Organická bavlna

Bavlna je najrozšírenejšie prírodné vlákno na svete. Organická bavlna sa pestuje ekologicky, bez chemikálií alebo pesticídov. Jeho ekologická výroba je teda neškodná pre okolité druhy.

Textilné vlákno z bambusu

Bambus, ktorý je už vo výzdobe veľmi prítomný, teraz investuje do textilu. Tieto biologicky odbúrateľné vlákna sú veľmi savé, anti UV a antibakteriálne. Ekologická výhoda spočíva predovšetkým v pôvode z prírodného a obnoviteľného zdroja, ktorý nevyžaduje žiadny chemický produkt. Objavte náš výber ekologickej bielizne do kúpeľne: