Informácie

8 krokov k vytvoreniu ideálnej hosťovskej izby

8 krokov k vytvoreniu ideálnej hosťovskej izby

1. Pohodlná posteľná bielizeň© Urban Gray Home

Pohodlná posteľ, nič ako dobrý spánok!

Aká by bola úspešná hosťovská izba dobré obliečky ? Pochopíte, že toto je najdôležitejšie miesto, ktoré ponúka svojim hosťom najpríjemnejšiu noc! Čo si vybrať na úrovni matraca? Medzi vreckovými pružinami, pamäťovou penou alebo latexom súťažia výrobcovia v argumentoch. V skutočnosti ide predovšetkým o pohodlie a frekvenciu používania. Testovanie je na vás! Keď box na jar, či už roštové alebo čalúnené, je módne kúpiť si ho súčasne s cieľom získať predstavu o maximálnom pohodlí. V oddelení vankúšov: pena, prírodné perie, ergonomická alebo tvarová pamäť ... Voľba je opäť ťažká. Všeobecne odporúčame a vankúš strednej výšky na ochranu tých najjemnejších krčka maternice.

2. Neporovnateľná mäkkosť© Couch / Bolig Magasinet

Mäkké vankúše, nafúknuté prikrývky, mäkký koberec ... Perfektné pre pocit ako v kukle!

To, čo vaši hostia najviac potrebujú, keď sú mimo domova, je, samozrejme, sladkosť. Na to stavíme krásne látky a extra mäkké látky. Pekné záclony pre útulnú atmosféru, obliečka na prikrývky, posteľnú bielizeň v umytej bielizni, vankúše so zamatovým nádychom ... Čo zjemňuje zvyky! Musí: mäkký koberec, len čo vyskočíte z postele pre oživenie a zároveň zmyselnosť ... Kráľovský!

3. Funkčný nábytok

Aký nábytok si vybrať pre moju izbu? Ako už bolo spomenuté, všetko to začína posteľou! Čo by to však bolo bez pekných nočných stolíkov? Na doplnenie obrazu ponúkame svojim hosťom podpora na uloženie oblečenia pred spaním. Na nohách postele je nainštalovaný komorník, pekná stolička, retro stojan na kabáty, útulné kreslo alebo dokonca minimalistická lavica… Neexistuje nedostatok nápadov! Ak sú tam vaši priatelia už niekoľko dní, budú radi, keď nájdu šatník alebo komodu. Tam si budú môcť uložiť svoje šaty. Podobne sa dá malá konzola na deň ľahko premeniť na kancelársky priestor. Hodí sa, ak vaši priatelia so sebou priniesli nejaké prázdninové úlohy!

4. Primeraná dekorácia© DR

Pre hosťovskú izbu v dobrom stave koordinujeme nábytok.

Pre príjemnú hosťovskú izbu nič také ako pekná dekorácia. Po prvé, na úrovni steny kladieme dôraz na jemné a svetlé tóny, či už vo farbe alebo tapete. Tým sa vytvorí celkový dojem o priestore. Dajte si pozor na preťažené vzory: v tomto prípade je lepšie zamerať sa na jednu stenu. Ako hovoríme, nie je potrebné veľa! Ďalší dôležitý krok, Postaráme sa o zavesenie. Obraz, ktorý vás pozýva na útek, niektoré starostlivo zarámované fotografické výtlačky alebo chutná báseň ... Toľko príjemných rozptýlení, ako sú okná otvorené na snívanie a relaxáciu. Opustite fotografiu tety Thérèse alebo Papi Fernand (aj keď sa nám veľmi páčia)! Ideálne: čo najviac zosobniť, aby sa vaši priatelia cítili ako doma. Vrchol, na ktorý treba pamätať: veľké zrkadlo, Pohodlne sa ráno vidíte pešo. A prečo nie toaletný stolík, ak je miestnosť priestranná? A konečne, na strane nábytku koordinujeme za účelom vytvorenia krásnej harmónie. S tým vaši hostia už nebudú chcieť odísť!

5. Príjemné svetlo© Urban Outfitters / Sandra Thorsson

Dobré osvetlenie zväčšuje miestnosť vizuálne.

Čo by mohlo byť pre úspešnú hosťovskú izbu príjemnejšie ako krásne svetlo? Či už je umelé alebo prírodné, osvetlenie má rozhodujúci význam. Niektoré náladové svetlá, ako sú nočné lampy, všeobecnejšie osvetlenie v prípade potreby ... Každé svetlo má svoje vlastné svetlo! Ale tma je tiež dôležitá, aby sa zaručil najpokojnejší spánok! Na strane okna zabezpečujeme inštaláciu žalúzií alebo zatemňovacích závesov pre tých, ktorí potrebujú úplnú tmu. Aby sa zabránilo akémukoľvek vizuálnemu znečisteniu, starostlivo odstránime všetky blúdiace svetlo Typ elektronických zariadení pre nočné svetlo.

6. Voňavá atmosféra

Vylepšená dekorácia pre výhľad, pokojné prostredie pre ucho, zamatové tkaniny na dotyk ... Na dokončenie zmyslovej ponuky, nič ako jemná voňavá atmosféra. Kytica čerstvých kvetov zo záhrady, elegantná malá zelená rastlina ... Niekoľko eukalyptov pochádza z pekného demižónu pre nadčasovú výzdobu ... Ideálne pre pocit zabalený v sladkosti! Ponuku dokončujeme v skriniach pomocou voňavé vrecká, Čo keď vám povieme, že to dokážeme urobiť sami? Sušené kvety levandule v štvorci látky uzavretej peknou stuhou ... A voila. Môžeme tiež mať niekoľko okvetných lístkov ruží v malej miske. Prírodné a jednoducho romantické! Pre prepracovanejšie vône sa pred príchodom hostí rozhodnite pre rozptyľovaciu kyticu alebo parfum. S tým je nemožné zamilovať sa!

7. Podmanivé hodnoty

Či už pred spaním alebo na začiatku budenia, nie je nič dobré ako dobrá kniha. Malá knižnica, knihy harmonicky usporiadané na poličke, niekoľko časopisov v peknom stojane na časopisy ... To stačí, aby vaši hostia boli príjemne obsadení v ich súčasnom ubytovaní. Dajte pozor, aby tieto hodnoty boli stále relevantné! Vyhýbame sa príliš serióznym časopisom, ktoré sa zaoberajú vážnymi témami, náboženstvom alebo politikou ... Spálňa musí zostať miestom prispievajúcim k relaxácii.

8. Jemná pozornosť© Gunnar And Grace / Kolín nad Rýnom a bavlna

Toto sú malé dotyky, ktoré potešia vašich hostí!

Cestovali vaši priatelia mnoho kilometrov, aby vás dosiahli? Budú radi, keď objavia pár jemných dotykov, ktoré ste pre nich pripravili. V hosťovskej izbe niekedy stačí iba pár vecí. Fľaša s vodou, poháre a nejaké ovocie usporiadané na peknom podnose... Ideálne pre pocit pohodlia! Podobne počas horúcej vlny niekoľko osviežujúce obrúsky alebo sprej minerálnej vody upokojí obarené liehoviny. Pri záchode uvažujeme o odchode osušky a plachty do kúpeľa k dispozícii. Ručne vyrábaná fľaša na mydlo a šampón bude načase dokončiť celé spektrum. Nakoniec, ak sa tajne zameriavate na dlaň najlepšieho hostiteľa, nadýchaný župan a malé papuče vás zavedú priamo na pódium! Ako vieme, pred spaním je príležitosť dobiť vaše batérie. Je však tiež čas na pripojenie smartfónu, ktorý sa spravidla končí na konci dňa. Ak zabudnú, vaši hostia radi nájdu a núdzová nabíjačka, Zasunuté do zásuvky je to lacný nástroj, ktorý sa veľmi ocení!

Teraz ste pripravení prijať svojich blízkych v optimálnych podmienkach. So všetkým týmto pohodlím existuje riziko, že vaši hostia nakoniec nechcú odísť ... Varovali sme vás!