Užitočný

Dajte Zen štýlu do kuchyne za 350 eur

Dajte Zen štýlu do kuchyne za 350 eur


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Varenie sa niekedy môže stať zdrojom stresu, najmä keď vynecháte recept alebo musíte prehltnúť kávu na štvrtom stupni pred začiatkom pracovného dňa. Zabudli sme teda na to, že varenie je zároveň chvíľou relaxácie a že čas potrebný na jedlo je nevyhnutný. Upokojiť náladu a nájsť dobré návyky, nič ako zenová kuchyňa. S 350 eurami zistíte, ako urobiť z vašej kuchyne priestor pokoja a pokoja.

Upokojujúcu atmosféru

Ak chcete zmeniť svoju kuchyňu na miesto Zen, začnite tým, že ju zrušíte, skôr ako to urobíte. Ukladajte nepotrebné predmety do skriniek, odizolovajte pracovnú dosku a udržiavajte holé steny tak, aby nedošlo k narušeniu očí. Pre svoje potreby si vyberte ušľachtilé a prírodné materiály, ako sú materiály Reine Mère (lyžica za 12 € a Pondichery tray za 35 €). A pretože zen je tiež životným štýlom, prečo neinvestovať do kvetináčov, ktoré sú tak krásne a ekologické, ako je sortiment Evergreen z Aubecq (od 32 eur)?

Prineste do prírody

Prostredníctvom Zen štýlu znovu objavujeme jednoduché potešenia, a to najmä ocenenie krásy prírody. Na tento účel si napríklad môžete vybaviť kvetináč pre aromatické rastliny, ako je kvetina Royal VKB (približne 30 €). Prinesie vám osviežujúci zelený kút a zároveň dá bylinky na varenie na dosah ruky. Môžete sa tiež rozhodnúť venovať časť svojho pracovného plánu miniatúrnej zenovej záhrade (11,90 EUR v La Chineuse) alebo nainštalovať zelenú stenu (od 104 EUR u občana E).

Domáce spotrebiče, ktoré ladia s dekorom

Dokonca aj keď ste fanúšikom Zen a kože, nie je dôvod obetovať pohodlie. V domácich spotrebičoch sa zenový štýl vyznačuje spotrebičmi so striedmymi líniami a bez ozdôb. Rad Bosch Styline v malých domácich spotrebičoch ponúka celý rad zariadení, od varnej kanvice (približne 56 EUR) po multifunkčný robot (približne 68 EUR), čo odráža tento štýl. Triezvy a elegantný, sú rovnako estetické ako praktické.Komentáre:

 1. Hod

  Ospravedlňujem sa, ale podľa mňa sa mýliš. Vstúpte, budeme diskutovať. Napíšte mi do PM, porozprávame sa.

 2. Gukinos

  Ponúkam vám návštevu webovej stránky, na ktorej je veľa článkov na tému, ktorá vás zaujíma.

 3. Nessan

  Narazili ste na miesto. Toto je skvelý nápad. Podporím ťa.

 4. Leroux

  Písmo sa na vašom blogu ťažko číta

 5. Korian

  veľmi nápomocný!!! The author is just handsome !!!Napíšte správu