Ostatné

Ako znížiť spotrebu vody v kúpeľni?

Ako znížiť spotrebu vody v kúpeľni?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

V kúpeľni je miestnosť, kde používame najviac vody. Medzi zvyšovaním ceny vody a ochranou životného prostredia sa zníženie jej spotreby stáva skutočným hospodárskym a ekologickým problémom. Tu sú niektoré gestá a produkty, ktoré si môžete okamžite osvojiť vo svojej kúpeľni!

Nové výrobky odmenené na výstave Idéo Bain za ich vplyv na spotrebu vody

Idéo Bain každé dva roky vyzdvihuje to najlepšie v kúpeľni a odmeňuje inovatívne výrobky z hľadiska úspory vody. - Ventil Nobili RD 118 / 1E , Táto umývadlová batéria má systém na zníženie spotreby vody a energie , Okrem toho stredná poloha zodpovedá studenej vode, ktorá zabraňuje náhodnému spáleniu. - Zbierka Mod vo Vitre , Tento minimalistický sortiment s elegantným dizajnom je vyrobený z keramiky a používa veľmi málo materiálu. Drez má hĺbku iba 65 mm, čo núti znižovať jeho spotrebu vody , Odbočky sa integrujú prevzdušňovač, ktorý zvyšuje spotrebu vody z 12 litrov / minútu na 5 litrov / minútu . - Tes Hydro Infinites Shower , Táto sprcha má možnosť uzavretého okruhu sprchujte celé hodiny iba 5 litrami vody .

Inteligentné príslušenstvo na zníženie spotreby vody

Rôzne druhy príslušenstva umožňujú, s výnimkou nedávnych inovácií, pri nižších nákladoch obmedziť svoju spotrebu vody. Musíte myslieť reduktory prietoku pre kohútiky (lacná a rýchla inštalácia), sprchy , až časovača umiestniť do sprchy napríklad pre deti alebo dokonca pre „ sprchovací kút "ktoré zastavujú vodu pri mydlení bez toho, aby ste museli znova nastavovať teplotu. Ak potrebujete investovať do toaliet, zvoľte WC s dvojitým prietokom (3 a 6 litrov oproti 9 litrom pre bežné WC), zmiešavací kohútik namiesto mixéra (2 kohútiky) a uprednostňujú sprchovanie pred vaňou, 5-minútové sprchy spotrebúvajú 30 až 80 litrov vody oproti 150 až 200 litrom kúpeľa.

Krátke pripomenutie jednoduchých krokov na zníženie spotreby vody

- Najprv skontrolujte, či nedochádza k únikom čítaním glukomeru večer pred spaním a kontrolou nasledujúceho dňa, či nedošlo k spotrebe. - Zatvorte vodovodný kohútik po použití, vrátane čistenia zubov (12 litrov za minútu, ak necháte vodu stekať). - Otočte svoj práčka pri nízkej teplote (pri 40 stupňoch spotrebuje trikrát menej ako pri 90 stupňoch) a keď je úplne naložený. - Nakoniec uprednostnite sprchu pred vaňou bez toho, aby to trvalo hodiny!Komentáre:

 1. Benon

  It agree, this amusing opinion

 2. Aralmaran

  It's just a bomb !!!

 3. Fateh

  All the same, and so on indefinitely

 4. Gringalet

  Kapets!

 5. Jeric

  whether the analogues exist?Napíšte správu