Informácie

Nábytok „dovnútra a von“, keď sa spojí interiér a exteriér…

Nábytok „dovnútra a von“, keď sa spojí interiér a exteriér…

Čo je trend „In & Out“?© HK Living

Interiérový nábytok sa líši od nábytku nachádzajúceho sa vonku, trend „dovnútra a von“ narúša kódy a vytvára prekvapenie. Princíp je jednoduchý: vonkajšiemu nábytku dodávame náš interiér. Naopak, interiérový nábytok sa pozýva do záhrady alebo na terasu a rozširuje obývaciu izbu. Hranice sa tak vymažú, čím sa dosiahne originalita. Ak je tento dekoratívny trend veľmi úspešný, je to preto, že je prístupný všetkým. Pre tých, ktorí nemajú veľké priestory, je to tiež spôsob, ako ušetriť miesto a ušetriť peniaze. V lete sa nábytok pohybuje von, aby využil krásne dni, zatiaľ čo v zime hibernácie a vytvárajú interiér charakteru. Nič vám však nebráni v tom, aby ste tento trend uplatňovali po celý rok, aby ste nemuseli premiestňovať nábytok. A pre tých, ktorí nemajú exteriér, je to príležitosť predstaviť si ho z obývacej izby!

Vonkajší nábytok flirtuje s interiérom© Fermob cez Leroy Merlin

Vonkajší nábytok nemá závidieť vnútornému nábytku. A z dobrého dôvodu existujú vonkajšie modely s priamkami a krivkami, aké sú určené pre vnútorné použitie. A výsledok? Pozývame ich do interiéru. V praxi sa to týka niekoľkých druhov nábytku. Medzi nimi sú ležadlá a Čílčania, ktorí vás pozývajú na útek do obývacej izby. Rovnako ako ratanový nábytok (sedadlá, stolný a záhradný nábytok), ktorý dáva exotický vzhľad, že milujeme toľko v interiéri. Kovový nábytok je ideálny pre vytvorenie krajiny alebo priemyselnej atmosféry. Pokiaľ ide o hojdačky, visiace kreslá a hojdačky, už nevisia na stromoch, ale visia z trámov alebo stropu, aby vytvorili relaxačný kútik hodný mena. Dobrá správa? Väčšina vonkajšieho nábytku je navrhnutá tak, aby sa ľahko skladovala. Takže stoličky a malé stoly sa skladajú a stohujú na uskladnenie. Ak ich používate v interiéri, opäť vám to ušetrí miesto!

Interiérový nábytok sa pozýva do záhrady© Manutti

Pokiaľ ide o interiérový nábytok, tlačia na steny a dávajú štýl vonku! Mäkké pohovky a kreslá vyvolávajú dojem extra miestnosti, ak sú inštalované na terase, balkóne alebo na záhrade. Pretože hranice medzi interiérom a exteriérom sú rozmazané, záhradný nábytok môže pozostávať z pohovky s ležadlami, rohovej pohovky alebo iného najpohodlnejšieho vnútorného nábytku. Dokonca aj postele robia výber vonku! Nezabúdame na vankúše a koberčeky, ktoré radi zhromažďujeme, aby sme posilnili priateľského ducha záhrady. A aby sme to všetko doplnili, dokážeme si ľahko predstaviť, ako sa oheň nahradí krbom a zahreje sa po zotmení ... Takže čo hovoríte o tomto dekoratívnom trende?