Užitočný

Prieskumníci našli svoj motív

Prieskumníci našli svoj motív

Aj keď trávite čas cestovaním, musíte z času na čas ísť domov. Aby ste sa vyhli depresii pri návrate domov, prispôsobte svoju výzdobu svojej vášni a vyjadrte svoju dobrodružnú stránku na stenách. Okamžite objavte svoj profil prieskumníka a dôvod, ktorý vám vyhovuje.

Zvierací motív

Príroda je váš prvok. Cestujete obdivovať krajinu a dostať sa z mestského zhonu. Snívate o fotografických safari, trekoch a výletoch. Niet pochýb, že ste prieskumník džungle, a preto je vaším obľúbeným motívom iba zviera. Máte šťastie, pretože vo dekoráciách boli motívy zvierat populárne už niekoľko rokov.

Kmeňový motív

Pre vás je cestovanie predovšetkým príležitosťou osloviť ostatných a objavovať nové kultúry. Radšej zdieľate a vymieňate si pôvodné obyvateľstvo, než aby ste prešli cez dlhé opustené planiny. V tomto prípade je kmeňový motív ten, ktorý vám najviac vyhovuje, pretože sa týka prieskumu, ale obrátil sa k človeku. Veľmi moderný je motív navajo zvlášť znázornený a dokonca štylizovaný pomocou trojuholníkov.

Exotický motív

Neviete si predstaviť balenie batožiny bez pridania plaviek a opaľovacích krémov. Výlet je pre vás synonymom úplnej zmeny scenérie a úplného odpočinku a nič vás neuspokojí viac ako opustenú pláž s kokosovými palmami. V tomto prípade hrá váš motív prieskumníka kartu exotiky. Pádete pre veľké palmové listy a viacfarebné vtáky. Aktualizovaný, exotický motív preberá farby a zvádza svojou nadšením.