Komentáre

Môj dokonalý aperitív: vonkajšie inšpirácie Tangering Zest

Môj dokonalý aperitív: vonkajšie inšpirácie Tangering Zest

Urobte to plné tipov a rád, aby ste dostali svojich priateľov. Ak chcete spríjemniť večierok, skúste vyhrať poukážku 500 € od Alice Garden a vašej aperitívnej súpravy (pozri spodnú časť článku).

Tento týždeň s vami zdieľa Léa z Tangering Zest svoje tajomstvá ... Môj dokonalý aperitív? Je pre mňa okamih dekomprimovať denné povinnosti. Čo sa mi páči, je to, že sa o to môžem podeliť s priateľmi a ak je to možné, urobte to vonku.
Je to večere s aperitívom, ktorý siaha na krásnu terasu a je dobre nainštalovaný v malom záhradnom nábytku v atmosfére krčmy, s niekoľkými lampášmi, sviečkami a ľahkými girlandami. Poskytuje mäkké a teplé svetlo, ideálne na relaxáciu.
 

Prírodné prostredie

O dekor sa postaráme napríklad prírodnými materiálmi, ako sú drevené stoly, látky v prírodných farbách a rastlinách, mnohými rastlinami, ako aj kvetmi v rafinovaných vázach alebo dámskej jeanne.
 

Český duch

Tiež by som rád vytvoril trochu viac českú atmosféru, v ktorej sa záhradný nábytok zmení a sedíme veľmi pohodlne na zemi na pekných kobercoch a veľkých vankúšoch. Osobne som fanúšikom foutas, ľahko sa prepravuje a skladujem, stále ich používam. V prípade potreby sa môžu použiť ako obrusy alebo ako prikrývky alebo dokonca ako koberec.
 

Gurmánske misky

A pokiaľ ide o tanier, rád sa počas večera občerstvím na dobrých maličkostiach, máme to šťastie, že dokážeme nájsť také dobré výrobky, aby sme si ich mohli užiť. Rád pripravujem pekné podnosy na drevených doskách so zmesou syrov a studeného mäsa, do ktorých pridám nejaké olivy, rôzne orechy a sušené ovocie. Potom to všetko vyvážime domácimi nátierkami, tyčinkami alebo dokonca nalepíme zeleninu a cherry paradajky.
A aby ste prežili ešte viac báječných okamihov, skúste vyhrať poukážku Alice's Garden vo výške 500 € a vašu aperitívnu súpravu pre 6 osôb kliknutím nižšie: Súťaž skončila