Užitočný

Dverové ponožky na ochranu pred chladom

Dverové ponožky na ochranu pred chladomWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Dverové príruby: doplnky s rôznymi kvalitami

Nebudeme klamať: príruba dverí nie je najviac glam doplnkom alebo dekoratívnym prvkom, ktorý môžete kúpiť pre dom alebo byt. A napriek tomu to môže byť veľmi užitočné! Toto malé príslušenstvo, ktorého úloha a zaberá priestor, ktorý môže existovať medzi a spodná časť dverí a zem vám môže ušetriť veľa nepríjemností, pokiaľ to umožňuje:

 • Zabráňte prievanu, ktorý môže vychádzať zvonku a preniknúť pod dverovú skrinku;
 • Ale tiež izolovať od hluku, čo je veľmi praktické, ak bývate v rezidencii s niekoľkými bytmi na rovnakom pristátí.
 • Chráňte vstup pred prachom a / alebo dažďovými kvapkami, ktoré môžu skĺznuť pod dvere, keď smerujú do ulice alebo do exteriéru.
   

Aký materiál / materiály pre prírubu dverí?

Mohlo by sa to tak zdať, ale vesmír vzpery dverí je dosť rozsiahly a toto príslušenstvo ponúka pomerne široký výber materiálov, pretože v obchode s dverovými vzperami nájdeme:

 • Polyester (približne v 90% prípadov);
 • Z polyesteru plnené vlnou alebo bavlnou;
 • V bielizni.
 • V ramie.

Z dôvodu väčšej hygieny majú niektoré modely odnímateľný poťah, ktorý je možné prať v práčke, a preto ho možno prať. Zvyšok sú čistiarne.
 

Kritériá výberu pre prírubu dverí

Uvádzame rôzne parametre, ktoré je potrebné zohľadniť pri výbere príruby dverí podľa vašich potrieb:

 • veľkosť príruby dverí, ktoré sa musia samozrejme prispôsobiť dverám vašich dverí. Alebo, pre najlepšie, trochu presiahnite trochu na každej strane spodnej časti dverí pre maximálnu izoláciu a ochranu. S vedomím, že väčšina modelov má rozmery od 80 cm do 1 meter na dĺžku. Hrúbka sa pohybuje od 12 do 15 cm približne a do 30 cm pre niektoré modely.
 • upevnenie príruby dverí : ak sú niektoré modely umiestnené jednoducho na podlahe, iné je možné pripevniť k spodnej časti dverí a iné je možné umiestniť ako tesnenie, aby sa dosiahla optimálna priľnavosť.
 • tvar príruby dverí : buď jednoduché, a preto sa berú iba na stranu dverí, na ktorej sú umiestnené, alebo na dvojitú stranu a tiež sa vezmú na druhú stranu (pre lepšie izolačné schopnosti).
 • životnosť príruby dverí, čo závisí priamo od jeho materiálu.
 • estetika príruby dverí : logické, pretože koniec koncov je to príslušenstvo, ktoré uvidíte každý deň, hneď ako vstúpite a opustíte svoj domov. Ako taký sa vesmír dverovej príruby v posledných rokoch výrazne vyvinul a zo strany štýlu je výber obrovský! Nájdete tu modely atmosféry rodinného domu, skôr triezvy v tónovej, béžovej alebo šedej farbe. Súčasné modely športujú jasné farby ako fuchsiová ružová alebo žltá. Ešte zábavnejšie je, že niektoré ponožky s nízkymi dverami sú vyrobené z malého páperia, ktoré je zlepené, napríklad pred detskú izbu. Pokiaľ ide o motívy, Bayadères je veľmi prítomný, rovnako ako znázornenie zvierat, kvetov, motívov etnickej inšpirácie ... Je tiež možné si prispôsobiť klobásu na spodnej časti dverí.