Užitočný

5 tipov na dekoráciu pre perfektný Airbnb!

5 tipov na dekoráciu pre perfektný Airbnb!

Je to oficiálne, rozhodli ste sa začať a umiestniť ubytovanie na slávnu platformu Airbnb. Aký skvelý nápad! Ale aj keď vaša reaktivita a súcit sú dôležitými kritériami na prilákanie návštevníkov k pobytu vo vašom ubytovaní, dekorácia je tiež nevyhnutným bodom. Pretože dobre vyzdobený interiér je dobre klasifikovaný interiér! Objavte všetky naše tipy na dekorácie, aby bolo vaše ubytovanie čo najatraktívnejšie…

1. Rozhodnite sa pre neutrálny dekor…© Airbnb Ak chcete, aby váš interiér zaujal čo najväčší počet, musíte vsadiť na príjemnú a skôr neutrálnu dekoráciu. Vyberte si nadčasový nábytok a svetlé farby, s ktorými sa vaši hostia môžu stotožniť. Nič vám samozrejme nebráni mať dekor, ktorý vám vyhovuje. Pamätajte však, že vaše osobné spomienky nie sú spomienky vašich hostí. Vyhnite sa rodinným fotografiám a drobkom, ktoré im zabránia cítiť sa ako doma. V každom prípade musí mať svetlo vo vašom interiéri na výber, ak chcete, aby vaše ubytovanie vynikalo. V tomto zmysle akumulujte zdroje svetla: zavesenie nad jedálenským stolom, stojaci lampu blízko pohovky, ďalšie žiarovky a pár sviečok, aby bol váš priestor teplejší. Nielenže podporíte pohodu svojich hostí, ale aj urobíte reklamu atraktívnejšou a atraktívnejšou. A efekt bude výraznejší na vaše fotografie!

2 ... Alebo myslieť mimo krabicu!© Akiko archi Ak si môžete byť istí jednomyseľnosťou neutrálnym zdobením svojho ubytovania, môžete tiež zvoliť originálnejšiu dekoráciu. Mnoho ľudí hľadá nové ubytovanie na platforme. Tipi, karavan, zariadený van, podkrovie sú príklady atypického ubytovania, ktoré priťahuje používateľov Airbnb. Ak chcete myslieť mimo poľa, môžete sa baviť v dekoratívnom štýle alebo prepisovať určitý životný štýl. Byt ekologického aktivistu je dokonalým príkladom! Jeho interiér, navrhnutý s pomocou architektov Akiko, má za cieľ „nulový odpad“. Vďaka recyklovanej dekorácii majiteľ zmení kódy a urobí dojem. Iní si vytvorili ubytovanie, nepredvídaný vesmír. Toto je prípad tohto domu oblečeného v ružovom alebo dokonca exotickom byte, kde sa zdá, že príroda vnikla do priestoru ... Určite to nebude potešiť každého, ale vaša reklama bude mať tú výhodu, že nebude bez povšimnutia! Pochopili ste, že chcete upozorniť na svoje ubytovanie, máte na výber: vyberte si nadčasovú dekoráciu, ktorá poteší každého, alebo si urobte skutočnú zaujatosť s tematickou dekoráciou! Všetko záleží na vašich túžbách a očakávaniach ...

3. Zamerajte sa na pohodlie© Airbnb Hoci dekoratívny štýl je dôležitý na prilákanie návštevníkov, pohodlie je rovnako dôležité! Keďže vaši hostia sú doma na návšteve vašej oblasti, mali by byť schopní relaxovať po skončení dňa. Tak sa postavte na svoje miesto a ponúknite im všetko pohodlie, bez ktorého sa nemôžete obísť. Ide napríklad o základy. Vyberte si útulnú pohovku a vankúšiky rozmnožte (v zime nezabudnite na prikrývky), aby sa mohli skrútiť pred televízor. Pridajte mäkký koberec, ktorý zvýši príjemnú atmosféru vašej obývačky. Podobne nekúpajte na kvalitu svojej podstielky. A predovšetkým, uprednostňujte posteľnú bielizeň s jemným nádychom. Pohodlie je na Airbnb kritériom prvej voľby, takže na to nezabudnite!

4. Mysli na praktické

Cítim sa ako doma, toto je princíp Airbnb. Aby sa návštevníci mohli skutočne cítiť ako doma, musíte si naplánovať základy. V kuchyni to prechádza riadom a riadom. Vaši hostia by si nemali nechať ujsť, ak chcú variť. A predovšetkým neváhajte byť veľkorysý z hľadiska množstva. Existuje veľa Airbnb, ktoré poskytujú iba panvicu a tri alebo štyri poháre. Súhlasíme, čím viac je kuchyňa vybavená, tým lepšie! Nezabudnite ani na umývací prostriedok na umývanie riadu, špongiu, čajové utierky a koreniny nevyhnutné na varenie (soľ, korenie, cukor, olej ...). V obývacej izbe uprednostňujte rozkladaciu pohovku, ktorá vám poskytne ďalšie postele a otvorí ju väčšej rodine. Z ekonomických dôvodov alebo z dôvodov vesmíru sa môžete rozhodnúť aj pre ďalšie matrace. Je to menej elegantné, ale stále užitočné! V spálni poskytnite ďalšie prikrývky a vankúše. Aby sa vaši hostia cítili pohodlne, ponúknite im úložný priestor hodný názvu. Pripravte pre nich kútik, aby mohli ľahko rozbaliť svoj kufor. Predovšetkým nezabudnite na to, aby ste im urobili priestor v skrini, na ktorú by zavesili svoje šaty. Ak nemáte skrinku, nič vám nebráni naplánovať stojan na šaty alebo háčiky na kabáty. A nezabudnite na vešiaky! V kúpeľni sú k dispozícii uteráky. Vyberte si z niekoľkých veľkostí, aby ste poskytli maximálny komfort a neváhajte využiť svoju fantáziu na ich prezentáciu vo veľkom štýle. Zrolované a prezentované v peknom koši, môžete si byť istí, že urobíte dojem. Nakoniec nezabudnite na kozmetické výrobky (sprchovací gél, šampón ...), ako aj na sušič vlasov!

5. Odlišujte sa od ostatných© Airbnb Nakoniec, ak chcete upútať pozornosť, musíte sa odlíšiť od ostatných. Ako? Postaraním sa o podrobnosti a znásobením malej pozornosti. Tu je niekoľko príkladov: * Pozdravte svojich hostí gurmánskym košom. Fľaša vína, niektoré regionálne výrobky a voila! Môžu vás prekvapiť len malým darčekom ... * Sprístupnite časopisy a knihy v obývacej izbe. Vaši hostia môžu relaxovať, keď chcú. * Poskytnite malú zložku so všetkými praktickými a turistickými informáciami. Wifi kód, návod na použitie práčky alebo iného zariadenia v dome, dobré adresy v okolí, otváracie hodiny miestnych supermarketov, zoznam vecí, ktoré treba v regióne urobiť, praktické tipy na obchádzanie ... Urobte dobrý dojem uľahčením ich pobytu! * Nechajte sa inšpirovať najkrajšími hotelmi tým, že na nočných stolíkoch v spálni budete mať vôňu vankúša a umiestnením niekoľkých okvetných lístkov ruží do vane ... Tým, že sa takto postavíte, získate dobré komentáre, donútite ich vyšplhať sa. vaše hodnotenie a počet návštev (a teda váš príjem)! A ak naozaj neviete, ako postupovať pri zdobení a zdobení interiéru, môžete získať pomoc s pomocou Airbnb Plus!