Ostatné

Ako vytvoriť doma kútik krásy?

Ako vytvoriť doma kútik krásy?

Vidíme ich v hviezdicových chátach, vo filmoch a princezných ... Príborník je najkrajší kúsok nábytku, ktorý nájdete v dome. A z dobrého dôvodu ponúka svojim používateľom vynikajúci okamih. Aby sme vytvorili vašu vlastnú krásu, spojili sme všetky naše nápady na výzdobu! Od vytvorenia nábytku až po skladovacie priestory na líčenie a šperky, mysleli sme na všetko. Niečo, kvôli čomu ťa chceš znova a znova matkovať ...

Prijať toaletný stolík ...© Maisons du Monde Ženský kus nábytku par excellence, toaletný stolík sa objavil na začiatku 20. storočia. Skladá sa z komody s integrovaným úložným priestorom a jedného (alebo viacerých) zrkadiel, čo vám umožňuje pripraviť sa, pripraviť, pripraviť a pripraviť parfumy. Ak to pôvodne bolo ťažkopádnejšie, teraz je k dispozícii v rôznych veľkostiach a tvaroch, aby sa prispôsobil každému interiéru. Pokiaľ ide o štýl, môžete hľadať relatívne klasický model (ako je táto inšpirácia), ktorý dáva dotyk romantizmu do miestnosti, v ktorej sa nachádza toaletný stolík. Fanúšikovia súčasnej dekorácie si budú môcť zvoliť minimalistickejšiu verziu s kúskom nábytku s čistými líniami. Vo všetkých prípadoch toaletný stolík dodáva vášmu zariadeniu očarujúcu stránku, či už je nainštalovaný v spálni alebo v kúpeľni!

... Alebo presmerujte nábytok do kúta krásy© Bosch Snívate o krásnom priestore, ale nechcete minúť všetky svoje úspory nákupom toaletného stolíka? Neprepadajte panike, vždy môžete improvizovať a odkláňať nábytok, aby ste si predstavili trendový kútik krásy! Tu je niekoľko nápadov, ako si sami zariadiť nábytok: * Ako toaletný stolík použite starú komodu, konzolu alebo stôl. Dôležité je mať možnosť ukladať svoje veci do zásuviek. Sme fanúšikom tohto kutilstva podpísaného spoločnosťou Bosch. Stôl má v dvoch troch pohyboch formu toaletného stolíka. Správny nápad? Skryte zrkadlo v hrudi, aby ste získali priestor a štýl! * Vyberte si police. Je to najúspornejšie riešenie na vytvorenie kozmetického kúta vo vašom interiéri. A z dobrého dôvodu stačí kúpiť police a niekoľko drobných ozdobných doplnkov. Predstavujeme si napríklad centrálnu poličku so zrkadlom, ďalšie police, koše a koše na uskladnenie a voilu! * Ak nemáte dostatok miesta, dávajte prednosť rohovej poličke. Rovnakým spôsobom ako police môžete vytvoriť kútik krásy bez straty priestoru. Je to trochu toaletný stolík na mieru. Nezabudnite si však zvoliť vhodné sedadlo (kreslo, lavicu alebo stoličku pre najväčšie toaletné stolíky a stoličku pre najmenšie priestory), nainštalujte si svetelný zdroj, aby ste videli viac zakúpte si zrkadlo a urobte si radosť s nákupom zrkadla!

Odlož svoju kozmetiku© Crème de la craft Toaletný stolík nie je krásnym miestom, ak neobsahuje množstvo produktov a kozmetiky. Hrať s hviezdami pomocou make-upu je fajn, ale všetko musíš dať preč. Dobrá správa? Neexistuje nedostatok nápadov! Môžete napríklad používať poháre na skladovanie bavlny, vatových tampónov, lakov a iných kozmetických výrobkov. Magnetická doska vám tiež môže ušetriť miesto. Pokiaľ ide o vázy, šálky a konzervy (ktoré si samozrejme prispôsobíte), môžu sa použiť ako úložný priestor pre štetce, kefy a ceruzky. Ako? Tým, že máte na dne piesok alebo kamienky, takže vaše náradie stojí samo. Kefy môžu byť tiež uložené v sushi rolke (Makisu), ako je to zobrazené v tomto DIY (v angličtine) z blogu Crème de la craft. Nakoniec môžete na usporiadanie vášho make-upu použiť aj košíčekový displej, na usporiadanie vôní displej s vôňou ... Rozumiete, stačí vám ukázať svoju fantáziu!

Zobraziť svoje šperky© jewelberry.de Rovnako ako pri makeupe, aj šperky musia nájsť nové miesto vo vašom novom toaletnom stolíku. Ak komerčné displeje, klenoty a držiaky šperkov dokonale fungujú, nič vám nebráni vo vytvorení vlastného úložiska šperkov. Myslíme predovšetkým na perforované panely a sieťované rámy, ktoré môžu byť použité na usporiadanie všetkých vašich šperkov. Ak chcete usporiadať, môžete tiež vytvoriť úložné priestory prispôsobené každému typu šperkov. Pre náhrdelníky a náramky: * vetva z dreva alebo bambusu, ktorá visí na stene, na ktorú môžete pripevniť háčiky alebo pripináčiky. * Malé sklenené fľaše na prispôsobenie a prefarbenie, aby ste získali dotyk papriky. Tento hrot funguje najmä pre náramky, ktoré môžete umiestniť okolo fliaš. * Ozdobná trofej, na ktorú môžete zavesiť svoje šperky. * Nástenné háčiky alebo usporiadané na drevenej doske. * Vešiaky na pripevnenie na stenu pre originálnejšiu dekoráciu. Na náušnice: * Syrový strúhadlo na použitie malých otvorov a tým nasušenie náušníc. * Malá vtáčia klietka (používa sa rovnakým spôsobom ako mŕtvica syra). * Prázdny rámček, kde máme iba struny (alebo kúsky čipky pre milovníkov bohémskej výzdoby), ktoré zavesia vaše šperky. Pre krúžky: * Kĺbová drevená ruka, ktorá dodá „skriňu zvedavosti“ vzhľad vašej oblasti krásy. * Terárium na zobrazenie jeho najkrajších šperkov s eleganciou a kultivovanosťou. * Jednoducho odkladací priestor! A aké sú vaše tipy na zdobenie na usporiadanie a uloženie vášho kútika krásy?