Tipy

Dekoratívne darčekové nápady pre párty v domácnosti

Dekoratívne darčekové nápady pre párty v domácnosti

Nízka cena? Ekologické? Navrhovať? Aké dekoratívne darčeky si môžete vybrať pre párty v domácnosti? Tu je niekoľko nápadov na oslavu nového ubytovania a jeho prispôsobenie vašim hostiteľom.

Pre ekologického nájomcu alebo majiteľa

Ak je príjemca ovplyvnený ekológia a trvalo udržateľný rozvoj si samozrejme vyberajú ekologické dekoratívne predmety! Medzi najobľúbenejšie materiály nájdete bambus samozrejme. Ekobo ponúka celý rad kuchynských predmetov z bambusu, ktoré kombinujú estetiku a prirodzene obnoviteľné materiály: šalátové misky, ramekiny, lakované bambusové škatule sú dodávané vo všetkých farbách. Môžete tiež preskúmať ďalšie menej známe a certifikované materiály trvalo udržateľného rozvoja, ako sú napr pevechouc , recyklovaný PVC. Brinda v tomto materiáli napríklad ponúka prestieradlá a podložky, ktoré umožňujú sfarbenie a sieťotlač. es Je dobré vedieť : tieto ekologicky navrhnuté a zodpovedné predmety vyrábajú francúzski remeselníci a tvorca Brindi Aline Balbous sa snaží podporovať akcie na opätovné začlenenie prostredníctvom práce a spravodlivého obchodu. Preto urobíte dvojitý skutok!

Pre moderného návrhára hostiteľa

Budete na výber, ale uprednostňujete znaky, ktoré zvýrazňujú objekty, ktoré sú dizajnérske aj praktické. Pretože dizajn stojí za to, iba ak ho konzumujete každý deň! Takže sa obrátite na stranu domova Fleux , Chaise Longue alebo online obchody, napr Absolútne dizajn alebo Vyrobené v dizajne ktorí musia identifikovať všetko, čo sa v tejto oblasti deje. Praktická možnosť : rozhodnite sa pre iné farby (čierna - biela - kov), ktoré ladia s akýmkoľvek štýlom interiéru originálnych a užitočných každodenných predmetov, ako sú hodiny, háčiky na kabáty alebo rámy na fotografie.

Na oslavu pre domácnosť „Sme mladí, sme krásni, ale zlomení“

Bude to musieť byť trochu zložitejšie, ale v špeciálnych a obmedzených zbierkach veľkých obchodov s dekoráciami existujú skutočné objavy. Napríklad kolekcia PS švédskeho gigantu je plná lacných predmetov s asertívnym dizajnom. na Casa ,
GIFI
alebo dokonca Conforama , nájdete tiež prekvapenia za nízke ceny, ktoré nezbavujú estetiku, ako sú sviečky, vázy alebo dokonca nálepky ... Výber štýlu: mnoho veľkých značiek dnes ponúka katalóg predmety klasifikované podľa štýlov: zen atmosféra, etnická inšpirácia, pop dych ... Dosť na to, aby ste našli v mrknutí oka darček prispôsobený štýlu vášho hostiteľa Pozrite si náš výber ozdobných darčekov pre inšpirované domácnosť!