Tipy

Ktoré zrkadlo si vybrať do kúpeľne?

Ktoré zrkadlo si vybrať do kúpeľne?

Škandinávske kúpeľňové zrkadloČisté línie, prírodné materiály a funkčné objekty sú krédom škandinávskej dekorácie. Ak chcete vo svojej kúpeľni vytvoriť nordického ducha, drevené zrkadlo bude perfektný! Jedna vec je istá, že toto zrkadlo prinesie eleganciu a jednoduchosť do všetkých škandinávskych kúpeľní! Škandinávska kúpeľňa je veľmi svetlá vďaka teplým materiálom, ako je drevo.

Tip, ktorý si treba zapamätať pre moderné dekorácie: pri zmene tradičných svetelných škvŕn nad zrkadlom sa rozhodnite zavesiť žiarovku.

Vidiecke kúpeľňové zrkadloNa rozdiel od modernej kúpeľne je vidiecka kúpeľňa menej rafinovaná, ale autentickejšia. A aby ste si vybrali zrkadlo vhodné pre danú krajinu, stačí staviť na starý model. Hľadáme verziu vo starom a patinovanom dreve, ktoré samo o sebe dodá vašej kúpeľni rustikálny vzhľad.

Usporiadajte kyticu kvetov, aby zvýraznili bukolického ducha, rozmaznajte svoje nohy útulným kobercom a vsaďte sa na bielizeň s kvetinovou a jemnou potlačou! Zrkadlo krajiny, ale nielen ... Toto zrkadlo okrem ducha krajiny môže dať kúpeľni aj recyklovaný vzhľad. Čo poteší všetkých milovníkov vintage dekorácie!

Kúpeľňové zrkadlo BohoV kúpeľni nie je dekorácia boho spokojná s jediným zrkadlom. Naopak, odváža sa kombinovať zrkadlá s rôznymi tvarmi a farbami.

Predstavujeme si napríklad, skosené kovové zrkadlo, ratanové zrkadlo tvaru slnka, okrúhle zrkadlo... Stavte na prírodné farby pre farebný efekt tých najúspešnejších!

Nápad na dekoráciu: Pamätajte si: Môžeme si predstaviť stenu v štýle galérie s etnickými dekoráciami stien, ako sú nástenné koše alebo makramé. Takže vo všeobecnosti to sú steny obývacej izby, ktoré vítajú tento druh nástennej dekorácie, bohémsky dekor sa nestará o konvencie a štýlovo prehodnocuje kúpeľňu!

Priemyselné kúpeľňové zrkadloAk je vaša kúpeľňa priemyselná, zrkadlo musí odrážať tento štýl: hrubé debnenie! A čo by mohlo byť lepšie ako kovová štruktúra so starým efektom alebo tmavé drevené zrkadlo, takmer čierna? Môžete sa rozhodnúť pre klasicky tvarované zrkadlo s podstatnými rozmermi, alebo si môžete kúpiť lov pre holičské zrkadlo, zavesiť na stenu pomocou čiernej kovovej retiazky.

Pamätajte si, že ak sa vám priemyselný štýl páči, vedzte, že surovinám dáva pýchu. Pretože v kúpeľni je veľa rúrok, zvážte ich, skôr ako ich odkryte. Ak máte majstrovský apartmán, vyberte si dielenský prístrešok na oddelenie kúpeľne od priestoru na spanie. Tieto typické znaky priemyselného štýlu sú určite prílivom.

Barokové kúpeľňové zrkadloBarokový štýl poznáme svojou neviazanosťou a odvahou. Tento štýl sa skutočne opiera o extravagantné materiály a farby.

V kúpeľni zrkadlo je ideálnym doplnkom na osvojenie barokového ducha. A to najmä vtedy, ak obsahuje ozdobné prevedenie ako drevený model s bronzovým alebo zlatým efektom! Toto zrkadlo, inštalované nad umývadlom, ponúka divadelný vzhľad v kúpeľni v rokokovom štýle.

Vo všetkých prípadoch je nevyhnutné, aby ste si vybrali veľké zrkadlo, aby vyniklo. Vďaka svojim intenzívnym farbám, množstvu materiálov, jemnosti detailov a zlaceniu nie je barokový štýl vždy jednohlasný. Ak ju chcete prijať bez toho, aby ste urobili chybu, zmiešajte niektoré rokokové doplnky s modernšími prvkami!

Rodinné kúpeľňové zrkadloinštalovať veľkorysé zrkadlo ktorá pokrýva dĺžku steny alebo skrinky s dvojitým drezom. Tento typ zrkadla sa prispôsobí všetkým štýlom interiéru tým, že sa rozhodne pre jednoduchý, obdĺžnikový model!

Užitočné informácie: zrkadlo má okrem svojej hlavnej funkcie aj rozlíšenie odrážajúceho svetla. Umožňuje vám tiež vizuálne zväčšiť priestor a získať tak pocit hĺbky. A čím väčšia je jeho veľkosť, tým výraznejší je efekt!

Mini kúpeľňové zrkadloV malej kúpeľni je potrebné nainštalovať zrkadlo, ktorého rozmery sú dokonale prispôsobené danému priestoru. inštalovať okrúhle zrkadlo alebo geometricky nad umývadlom alebo umývadlom.

Môžete sa tiež rozhodnúť zrkadlá s integrovanými policami, ktoré poskytujú ďalší úložný priestor v miestnosti.