Komentáre

Úspešný aperitív

Úspešný aperitívWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Toto leto sa Pinterest a Cuisineaz spoja so spoločnosťou Déco.fr, aby urobili vaše aperitívy výnimočnými! Urobte to plné tipov a rád pre zdobenie, aby ste dostali svojich priateľov a aby bola večierka ešte dokonalejšia, skúste získať poukážku 500 € na Alice Garden a vašu aperitívnu súpravu (prejdite na spodok stránky článok).

1-Téma váš večer

V prípade improvizovaného aperitívu uprednostňujte ľahko rozpadajúce sa témy, napríklad „bistro“ pod lesom, „pobrežie“. A aby ste sa vyhli rozbitiu banky, vydajte sa na prechádzku, aby ste priniesli konáre, mach, divoké kvety, mušle a využite svoje nálezy na ozdobenie svojho stola a svojej izby. Ak chcete byť na vrchole trendu, vyberte si aperitív na tému „bohémsky“ alebo „tropický“.
 

2. Byť dobre nainštalovaný

Nie je potrebné zaplňovať stoličkami. Okolo konferenčného stolíka umiestnite niekoľko beanbagov, vankúšov, vankúšikov na stoličky atď. Predovšetkým ich neváhajte umiestniť do hojnosti, na konci večera bude príjemné odpočívať pri ľahnutí.
 

3 - ozdobte svoj stôl

Na strane Mix & Match sa farby a tvary stretávajú a spájajú a vytvárajú tak jedinečné harmónie ako pominuteľnosť. Riad rozložte bez zloženia. Vyberte tému, v ktorej sú stredobodom pozornosti kvety a iné rastliny. Ivy, kaktusy, eukalypty sa odohrávajú v strede stola. Aby sa zabránilo rozbitiu banky, recyklujte sklenené fľaše a poháre, aby sa do nich zmestili malé kytice krajín.
 

4. Rozsvieti svoj dekor

Pre úspešné vytvorenie mäkkej a tlmenej atmosféry bez porušenia banky je ľahká girlanda ideálnym riešením. Dizajn a grafika, dobíja sa solárnou energiou alebo sa pripája do jednoduchej zásuvky, štruktúruje priestor a dáva vášmu balkónu trochu sviatočného vzduchu. V bielych bavlnených guličkách zapadá do všetkých štýlov a zdobí časť steny vo dne iv noci. V farebnej verzii zvádza milovníkov krčmičiek a núti vás zostať na balkóne až do konca noci. Ale nič vám nebráni umiestniť niekoľko girlandy na znásobenie svetelných efektov!
Pre ešte magickejšiu atmosféru pridajte svietidlá a svietniky rôznych veľkostí usporiadané do štyroch rohov balkóna, bez obáv z toho, že by ste ich vložili príliš veľa! Jeho osvetlenie bude určite trvať dlhšie ako stlačením jednoduchého prepínača, ale tento čas osvetlenia sa tiež zúčastní upokojujúceho rituálu, ktorý umožňuje prechod medzi dňom a nocou. A obdivovať sviečky balkón, hovoríme, že hra stojí za námahu!
 

5. Využite výhody

A aby ste prežili ešte viac báječných okamihov, skúste vyhrať poukážku Alice's Garden vo výške 500 € a vašu aperitívnu súpravu pre 6 ľudí kliknutím nižšie: súťaž o viac