Ostatné

Kryty káblov pre ploché obrazovky

Kryty káblov pre ploché obrazovky

Už vás nebaví nevzhľadné káble visiace za plochou obrazovkou? Ak ich chcete skryť a vyhnúť sa „špagetovému efektu“, myslite na káble!

Prispôsobiteľný systém

Nájdete tu veľmi praktické systémy stĺpov rôznej veľkosti, ktoré sa prispôsobia konfigurácii vášho zariadenia. Stačí ich opraviť v kontinuite podpory vašej plochej obrazovky. Na pripevnenie týchto krytov káblov spravidla urobí problém skrutkovač.

Vogel riešenie

Vogel sa , odborník na podporu a nábytok pre audiozariadenia, ponúka napríklad veľmi jednoduché systémy, ktoré sa dajú zostaviť v 3 krokoch, s farebným sprievodcom zostavenia. Na zaistenie podpory nezabudnite, že všetko bude závisieť od výšky sedadla. Vaše oči musia prísť do polovice obrazovky.

Cena káblových krytov

Spočítajte sto eur na podporu výšky 64 cm. Pokiaľ ide o nakupovanie, nájdete káble v špecializovaných supermarketoch, na internete a vo všetkých obvyklých maloobchodných predajcoch zvukových videí.

Kombinované systémy

Napokon si uvedomte, že niektoré káblové kryty sú navrhnuté aj s podporou audio video zariadenia. Jedná sa o dve tyče, ktoré sú pripevnené v stĺpci krytu kábla a umožňujú odstránenie zariadenia.