Tipy

Môj dokonalý aperitív: pomalé inšpirácie La Délicate Parenthèse

Môj dokonalý aperitív: pomalé inšpirácie La Délicate Parenthèse

Urobte to plné tipov a rád, aby ste dostali svojich priateľov. Ak chcete spríjemniť večierok, skúste vyhrať poukážku 500 € od Alice Garden a vašej aperitívnej súpravy (pozri spodnú časť článku).
Tento týždeň Andréa z La dlicate parenthèse zdieľa všetky svoje tajomstvá pre dokonalú dekoráciu aperitívu ... Môj dokonalý aperitív? Je to najmä čas, keď je v centre pozornosti „Pomalý“, vyžaduje si čas na odpočinok na upokojujúcom mieste.
Je to aperitív vo forme pikniku, v spojení s prírodou alebo s mestskou krajinou, ale jednoducho ďaleko od túžby ponáhľať sa. Vytvára svoj vlastný okamih, necháva bežať a prežíva toto jednoduché šťastie.
 

Nájdite miesto a urobte z neho svoj domov

V mojich očiach nemá piknik žiadny zmysel a nemá rovnakú príchuť, ak miesto nie je vhodné. Či už je to na vidieku, vzadu v aute v srdci lesa, na okraji Seiny, v poli makov ... iba jedna vec, tento okamih sa musí podobať vám, byť divoký, poetický a mimo vychodenej cesty. Takže sa evidentne dostaneme od piknikových stolov oddychového vzduchu ... a padneme na zem, ľahneme si, sadneme si na guľatinu, ukážeme vynaliezavosť a neobvyklé možnosti , Aby sa tento okamih stal dokonalým aperitívom.
 

Zhromažďujeme XXL vankúše a beanbagy

Čas, keď sa rozhodnete pre čas, je často príjemným okamihom, miestom, v ktorom sa chcete usadiť a nepohybovať, stočiť sa navždy. Tento pocit je samozrejme sprostredkovaný hromadením textílií a vankúšov rozmiestnených na podlahe. Veľké vankúše, deky, vintage nábytok a drevené puzdrá na improvizáciu tohto aperitívického pikniku v srdci prírody v rozhodne bohémskom duchu.
H2Na dôkladnejšej hre na bicykli, odklonením drevených prepraviek. Prepravky slúžiace súčasne pre praktickú logistiku pikniku, ale akonáhle sa na mieste môžu stať samostatnými prvkami, výzdobe. Preto ich neváhajte znásobiť, usporiadať na zem, aby ste urobili pekne českú tábor.
 

Rozhodli sme sa pre bielizeň, textilnú podlahu

Znovu odpovedať na túto túžbu po „pomalom“ a pokojnom, ale aj preto, aby sme naplnili tento aperitív vidieckym duchom. Vyberáme textílie stelesňujúce tento nápad, napríklad bielizeň alebo pytlovina. V látke zafarbenej prirodzeným spôsobom po mnohých domácich majstrov ... na blogu, v obruse alebo sa zbláznite do ľahkých letných šatách.
 

Sušené a trávnaté kvety pre dokonalý aperitív

Pre rustikálny a delikátny efekt až do konca pikniku, neváhajte vyzdobiť náš aperitívový stôl niekoľkými kvetmi a trávami, zozbieranými sem a tam, v prírodnom prostredí, ktoré nás obklopuje. Tak prečo nie improvizovať ako dizajnér odklonením techniky pre domácich majstrov, ktoré sú vidieť na blogu, vytvoriť kvetinový veniec, aby sme konečne dotiahli náš pohľad na dokonalý aperitív.
 

Tento okamih prerušte niekoľkými prútenými košmi

Ak chcete zložiť vesmír v bohémskom šikmom duchu, za hranicami prepraviek, prečo ich nesprevádzať niekoľkými košmi, aby ste sa mohli vizuálne striedať. Potom budeme môcť odísť s našou krásnou kyticou kvetov a tráv.
 

Hráme odtiene prírodných farieb

A nakoniec, aby bol tento aperitív esteticky zjednotený a dokonalý, neváhajte zvoliť neutrálne a prírodné odtiene, ktoré sa úplne zmiešajú s prírodou a stanú sa jedným. Aby bol tento pohodlný okamih pokojný, či už v atmosfére, ale aj vizuálne, neváhajte si vybrať béžové, krémové a nahé farby a interpunkciu niekoľkými odtieňmi terra cotta. Ale v každom prípade bude hlavnou vecou to, že tento okamih vyzerá ako vy alebo váš obraz, farby, materiály a recepty. Najdôležitejšou vecou bude nakoniec obklopenie vašich blízkych, zdieľanie autentického, priateľského a jedinečného okamihu. Nech táto rezolúcia vo vás rezonuje ako okamih, ktorý zopakuje vaše hodnoty, ktoré majú skutočný význam, ďaleko od zbytočných.
Ak chcete stráviť ešte báječnejšie chvíle, skúste vyhrať poukážku na záhradu Alice's Garden v hodnote 500 EUR a vašu súpravu aperitívov pre 6 osôb kliknutím nižšie: