Ostatné

Záhradný nábytok: nákupný výber

Záhradný nábytok: nákupný výberOd pohodlia za nízke ceny až po najnáročnejšie kokonovanie objavte náš nákupný výber záhradného nábytku, ktorý bude sprevádzať vaše leto.

Nízka cena

Začnime s tým výber záhradného nábytku so sadou SHRINK 4 dielne. Skladá sa z dvojmiestnej pohovky, dvoch samostatných sedadiel a stolíka z tvrdeného skla Záhradný nábytok SHRINK rýmuje pohodlie a nízke ceny , Sivá, vylepšuje vonkajšie priestory s neutrálnym efektom a trend , Červené farebné terasy a záhrady popová nota, ktorá vybuchne. Výhoda a v neposlednom rade od skončenej sezóny sa zloží a uloží do žmurknutia oka. Povedal si, že je efektívny?

Úspora miestaVyberte si záhradný salónik MILAN, ak chcete čo najviac optimalizovať svoj vonkajší priestor. Jeho konzolový stôl so skladacími stranami je vždy pripravený na to, aby sa bez námahy rozložil, keď udeří hodina aperitívu a jedla. Na konci večera (alebo sezóny) stačí zasunúť štyri stoličky pod klapku stola. Pokiaľ ide o materiály, Záhradný nábytok MILAN skomponovať s arabské drevo aby vášmu vonkajšiemu priestoru poskytol krásny prírodný a exotický efekt.

Pohodlie

Triezve a elegantné línie, a pohodlné sedadlo v antracitovej farbe a pevná akátová štruktúra naolejovaný: COCOON show je určite vhodne pomenovaná. Opierka na nohy, konferenčný stolík, jediné sedadlo, dvojmiestne kreslo a rohový modul vám to umožňujú zložiť a cocooning leto k vašim meraniam , Okamžite by sme tam dokončili čítanie jeho románu ... A pre tých, ktorí chcú viac relaxácie, pozri náš článok venovaný hojdacím sieťam, čílskym a ďalším pergolám.

Náš výber z nakupovania