Informácie

Strešné stropy Newmat

Strešné stropy Newmat

Newmat rozširuje sortiment strečových stropov opäť o radu nových originálnych kolekcií špeciálne navrhnutých stylistkou Dominique Fremaux a špecialistom na prostredie Davidom Manginom.

„Sladké sny ... na strope“ navrhol Dominique Fremaux

Pod ceruzkou textilného stylistu sa zrodilo 8 zbierok, ktoré sú toľko vesmírov, ktoré sú plné sladkosti, pokoja a chamtivosti. Zbierka Kids obsahuje detské postavy: mimozemšťania a víly. Ráj, prérie, peľ, Eden a Délice sú zdobené zenovými a očarujúcimi vzormi: kvety, motýle a iné tvary, zatiaľ čo Mosaic sa zameriava na geometrické vzory. Nakoniec @ auto @ hry: 12916 Flower @ jvfr Power signalizuje návrat veľkých kvetov 70. rokov.

"Beztiažový" navrhol David Mangin

David Mangin, riaditeľ kancelárie v štýle, si predstavoval 3 zbierky so vzdušnými vplyvmi. Príroda oslavuje vegetáciu s vetvami čerešní alebo bambusu, zatiaľ čo Glam Chic vzdáva hold lex @ auto @ kultúre: pop: Pop s kvetinami a slabými siluetami. Nakoniec Rosace čerpá inšpiráciu z haussmanských interiérov a napodobňuje vitráže pre dôkladnú dekoráciu. > Viac informácií na www.newmat.com