Informácie

Sladká chuť Dolce Gusto

Sladká chuť Dolce GustoWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Jedného dňa som sľúbil, že urobím úplnú skúšku na domácom spotrebiči, aby som umlčal zvesti, že som len hanebný chlap, ktorý čaká, až mu tlačové správy spadnú do jeho náručia. Nie, nie som to! Za touto hromadou kulinárskej nehrdzavejúcej ocele je tiež srdce a ja to dokážem. Dokážem napísať veľké, zrozumiteľné a relevantné tirády na domáce spotrebiče a robiť veľmi ostré testy, ktoré by mi geek mohol závidieť. Náhodne sa pozrieme na prípad nového Dolce Gusto Circolo od spoločnosti Krups, ktorý som dostal pred časom, toho istého, ktorý už dostal tú česť článku skôr. Bol som veľmi zvedavý na to, aby som dostal stroj, pretože to bol jeden z mála systémov pod, ktoré som ešte neskúšal s priateľmi.

Prvé pozorovanie

Prístroj som dostal priamo v práci a predtým, ako som ho otestoval, môžem povedať, že jeho vzhľad nenecháva nikoho ľahostajným. Všeobecná podpora ma dokonca prekvapila! Premýšľajte o tom, či jedného dňa chcete, aby sa vaše ego stalo kráľovnou vašej kancelárie.

Druhé pozorovanie

Stroj je ťažký, čo v kolektívnej mysli znamená povedať, že je kvalitný. Pozor, hovorím o kolektívnom duchu, o žiadnych objektívnych a vedeckých údajoch, ale existuje dojem.

Tretie pozorovanie

Nádrž na vodu je umiestnená vzadu, vďaka čomu je veľmi estetická, ale na druhej strane to tiež znamená, že ju nebudete môcť prilepiť k zadnej stene, pretože, pripomínam vám, zviera je ťažké. Takže okolo zariadenia naplánujte krajinu nikoho.

Štvrté pozorovanie

Časť použitá na príjem modulu je skutočne v prdeli a integrovaná do stroja do tej miery, že na začiatku som sa dokonca pýtala, kam vložiť modul. To je dosť dobre vidieť v porovnaní s konkurenciou, ktorá má tendenciu mať pomerne ťažký a nie príliš jemný systém, ktorý poškodzuje všeobecný tvar kávovaru.

Piate pozorovanie

Niektorým to môže brániť, ale iných uspokojovať. Stroj nie je automatický, je len na vás, kedy sa má káva zastaviť. Tam sú ľudia, ktorí pri príprave nápoja radšej robia niečo iné, a preto im hrozí otravnosť. Na druhú stranu je Dolce Gusto Circolo tým najlepším nástrojom pre tých, ktorí majú radi všetko a predovšetkým chuť svojej rannej kávy.

Posledné pozorovanie

Dolce Gusto so svojím tlakom 15 barov robí skutočné espresso a pre tých, ktorí majú radi plnú chuť, vedia, že tlak je všetko. Žiadny tlak, žiadne spasenie! Kvalita kávy bola pre mňa skutočným a dobrým prekvapením. Je len nešťastné, že kapsula, ktorá mi robí takú dobrú kávu, je tak ťažké nájsť. Okrem spoločnosti Monoprix, ktorá ponúka niektoré produkty, budete zvyčajne musieť prejsť online predajom. Môžete si tiež byť vedomí pred zakúpením tohto stroja, aby ste predišli sklamaniu! Okrem kávy sme spolu s kolegami testovali aj cappuccino. Ak je príprava bez únavy trochu komplikovaná, pretože existujú dve tobolky, ochutnávka je celkom chutná a vôbec nie umelá, ako som sa obával. Beriem tento článok na oznámenie, že Dolce Gusto vydal rad s názvom POP v ultra vitamínových farbách: citrón, pomaranč a lila.