Informácie

Profesionál, ktorý vám dá ozdobu kliknúť

Profesionál, ktorý vám dá ozdobu kliknúť

Laurence Fournet je špecialista na dizajn interiéru. Už niekoľko rokov pomáha jednotlivcom prehodnotiť ich interiér a plán domu, či už v novej výstavbe alebo v opravách, a dáva nám kľúče, aby sme sa zbavili problémov s dekoráciou.

Ponúkate sprievodné a poradenské služby v oblasti dekorácie. Ako sa líši vaša odbornosť od odbornosti interiérových dekoratérov?

Výzdoba vášho interiéru a jeho rozloženie hovoria o vašej osobnosti. Spôsob, akým organizujete svoj interiér, sa často odráža v pohrebu. Interiéry sa však veľmi často neprekladajú, alebo zle na osobnosť ich obyvateľov. Medzi fotografiami špecializovaných časopisov a prostriedkami, ktoré má väčšina ľudí k dispozícii na ozdobenie svojho interiéru, je veľká medzera. Výsledok: nemôžete získať dekoráciu, ktorá by vám vyhovovala a ste sklamaní. Tu prichádzam, aby som zmieril sen a realitu, pričom klientovi nechávam agent zmeny, prebudím ho, vychovávam ho a koná.

Môžete podrobnejšie?

Transformovať jeho interiér znamená transformovať jeho životné prostredie. Je to oživiť to, dať mu dušu. Jeho dekoráciu preto nemodifikujeme bez toho, aby sme sa dohodli na trochu menšom vzhľade toho, čo vás obklopuje, tým, že ju prehodnotíme inak. Každá žiadosť je základom tohto procesu opätovného posúdenia. Je to v podstate to, že som prišiel k tejto práci pozorovania, pomáhal som vyzerať inak, aby som prešiel do zmeny iba dekoratívneho prostredia, v súlade s požadovaným blahom. Vo svete dekorácie a interiérového dizajnu je pokušenie podľahnúť najnovším trendovým výrobkom tým, že si myslíme, že nášmu domu dodajú radikálne odlišný vzhľad. Môžete však nahromadiť dizajnové a dekoratívne predmety a znásobiť tak chyby vkusu. Nový kus nábytku alebo doplnkov vám môže priniesť dojem novosti, ale po fáze nákupu sa budete pravdepodobne aj naďalej cítiť dobre. Vedieť, ako sa zamilovať do dekoratívnych prvkov, je vedieť, že sa do nich musia zapadať, v interiéri, ktorý sa vám musí podobať, a niekedy to sami nedokážete urobiť. Tento problém leží dobre proti prúdu.

Aké je riešenie problémov s dekoráciou?

Aby ste sa v interiéri cítili dobre, musíte sa už cítiť ako doma, nájsť cestu šťastím a cítiť sa tam v pokoji a bezpečí! Moja odbornosť spočíva v prispôsobovaní interiérov osobnosti, a teda aj vkusu ľudí, ktorí ju obývajú. Je to práca, ktorá si vyžaduje predovšetkým skutočnú schopnosť počúvať a dokonca empatiu, aby dokázala reprezentovať a porozumieť očakávaniam zákazníkov. Klienti vo všeobecnosti vedia, čo chcú, ale nemôžu to sformulovať. Pomáham im dozvedieť sa o týchto prekážkach, ktoré im bránia v ich dekoratívnych prístupoch, aby sa potom mohli slobodne vytvoriť interiér, ktorý je skutočne ich.

Pomáhate zákazníkom kupovať nový nábytok alebo vykonávať práce?

Samozrejme! Otvorím svoj adresár všetkým svojim klientom. Ak hľadajú konkrétny dekoratívny predmet alebo špecializovaného remeselníka, môžem im to povedať. Nákup však nie je vrcholom môjho prístupu. Spravodlivý nákup sa uskutoční iba v prípade upokojeného zákazníka. Akonáhle sa zmierite so svojím interiérom, nákup kúska tapety alebo zváženie práce sa stane potešením. Nie som hlavným dodávateľom, iniciujem transformácie a píšem správu o konzultáciách, skutočné špecifikácie, obsahujúce moje nápady a rady. Zvyšok je v starostlivosti zákazníkov, buď poverí spoločnosti a monitoruje prácu, alebo to robí sám.

Ako vlastne vaša služba funguje?

Po stretnutí idem k vám domov. Predstavujete mi problematickú miestnosť alebo plány vášho domu a ja vám pomôžem objaviť riešenia, ktoré najviac vyhovujú vašim vkusom a potrebám. V závislosti na vašich obavách a potrebách môžem ísť od jednej do piatich hodín. Ak to bude potrebné, môžem vám tiež ponúknuť druhú konzultáciu. Mám jednu hodinovú sadzbu 120 EUR vrátane konzultácie a správy o konzultácii, ktorá sa potom zákazníkovi veľmi rýchlo zašle. Posledný veľmi dôležitý bod: V dekorácii a architektúre je úspech miesta plodom očakávania, musíte vedieť, ako premietnuť svoje túžby, aby ste ich skombinovali s vašimi potrebami, aby ste dosiahli harmonické prostredie prispôsobené vašej nehnuteľnosti. byť doma. Dostaneme sa k nemu lepšie, keď nás osvetlia svetlá experta Laurence Fournet sa predstaví na novej odletovej výstave od 7. do 8. novembra: www.nouveaudepart.fr Viac informácií: www.chez-soi -autrement.com