Informácie

Pripojené rádiá, nový dekoratívny trend?

Pripojené rádiá, nový dekoratívny trend?

Sprevádzal mnoho generácií počas kľúčových momentov v histórii. Urobil viac ako jeden tanec a zhromaždil ďalších počas dôležitých športových okamihov. Pomenoval som rozhlasovú stanicu! Myslíš si, že to bolo zastarané a syrové? Zamyslite sa znova, rádio prechádza desaťročia bez starnutia! Jeho tajomstvo? Prispôsobuje sa novým potrebám spotrebiteľov, aby sa prispôsobili digitálnemu veku a pripojí sa! Hovoríme vám viac ...

Od včerajšieho rádia po dnešné rádioV včerajších domoch, ktoré je nevyhnutné, sa rádio v posledných rokoch výrazne vyvíjalo. Dnes nie je určený iba na vysielanie rozhlasových staníc v pásme FM, ale rozhlasová stanica sa modernizuje a prepracováva tak, aby sa prispôsobila použitiu novej generácie. Takto vzniklo pripojené rádio. Toto rádio 2.0 umožňuje okrem vysielania rôznych staníc aj pripojenie na internet. Inými slovami, poskytuje prístup k tisíckam staníc a podcastov z celého sveta, ktoré nájdete online. Chcete počúvať určitý štýl hudby? Pripojené rádio sa neobmedzuje len na niekoľko staníc FM, ale ponúka široký výber hudobných tém a prispôsobuje sa vašej aktuálnej nálade. Rovnakým spôsobom môže rádio novej generácie vysielať hudbu uloženú v prenosnom počítači, počítači alebo dokonca tablete vďaka funkcii Bluetooth a / alebo Wi-Fi. Niektoré modely dokonca ponúkajú streamingové služby počúvania prostredníctvom hudobné platformy Deezer, Spotify alebo Tidal. Boli dokonca vytvorené mobilné aplikácie na ovládanie rádia z telefónu. Medzi najnovšie modely môžete dokonca pripojiť rádioprijímač k hlasovému asistentovi, ako je Alexa alebo Google, a tak ovládať hudbu priamym hovorom s rádiom! Inými slovami, rádio nepovedalo svoje posledné slovo a má v úmysle regenerovať svoje interiéry. Na dosiahnutie tohto cieľa sa môže spoľahnúť na svoje nové funkcie, vďaka ktorým je verným spoločníkom denne.

Každý štýl dekorácie, jej typ rádiaAko vidíte, rádio v našich interiéroch robí návrat. A predovšetkým, keď sa chce spojiť. Už to neskrývame v skrini, naopak, hrdo ho zobrazujeme pre použitie v každodennom živote. Na nočnom stolíku v spálni, v kuchynskom bare, na kuse nábytku alebo polici v obývacej izbe ... Rádio sa stáva spojencom každodenného života, najmä so svojimi najinovatívnejšími prvkami. Ale to nie je všetko, rádio je tiež dekoratívnym predmetom samo o sebe. Nie je obmedzená na jeden štýl, ale prispôsobuje sa všetkým typom interiéru. Malý alebo impozantný, retro alebo moderný vzhľad, krikľavé farby alebo triezve a neutrálne tóny ... Rádio je k dispozícii vo všetkých štýloch dekorácie. Milovníci vintage štýlu môžu postaviť svoje pamiatky na model so zaoblenými tvarmi a starú školu, prečo nie, súčasťou objektu v caningu! Interiéry v prírodnom a škandinávskom štýle môžu staviť na rádio v surovom dreve a dizajn nemohol byť funkčnejší. Pokiaľ ide o fanúšikov súčasného štýlu, môžete sa rozhodnúť pre model s čistými a minimalistickými líniami.