Užitočný

Ako nastaviť oddychový kútik vo vašej záhrade?

Ako nastaviť oddychový kútik vo vašej záhrade?

Leto sa práve začalo, je to oficiálne! A aj keď tu ešte nie sú sviatky, vznáša sa na jemnom vzduchu ako pozvanie na relaxáciu ... Večerky, ktoré sa predlžujú, sladká vôňa kvetov a pieseň vtákov vás nútia pokračuj v záhrade. Ak sa už veľká grilovacia lopta začala, ešte sme nenašli ideálnu príležitosť na chvíľku relaxácie len pre seba. Vyfukovanie na slnku, hojdanie v hojdacej sieti, bublanie v tieni mreží s knihou v ruke ... Nechajte sa chvíľku relaxácie nabiť svoje batérie tiež začína lepším štartom po zvyšok deň. A preto nič ako príjemný relaxačný kútik v čerstvosti svojej záhrady! Bez ďalších okolkov si pripravte niekoľko tipov, ako premeniť svoj exteriér na lahodný kokón zelene, pohodlný a relaxačný.

Kreslá pre dobré opaľovanie© Nalles House / Gandiablasco Na doplnenie vitamínu D nie je nič dobré ako dobré opaľovanie! Začneme tým, že si osvojíme dobré kreslá , príbeh uvoľneného opálenia. Ako si však zvoliť správne sedadlá? V skutočnosti to všetko závisí od vašich zvykov! Na prestávku v čítaní si môžete zvoliť čílsky , flexibilné a ľahko sa prenáša podľa jeho želaní. Niektoré dokonca ponúkajú malý integrovaný vankúš, ktorý je ideálny na položenie hlavy. typ kresla “Acapulco ”, so svojimi farebnými remienkami je tiež veľmi dobrá voľba, ktorá kombinuje dizajnový vzhľad a optimálne vetranie , Ak hľadáte chvíľku odpočinku so svojou rodinou, rozhodnete sa pekné lavičky mäkké a pohodlné! Dobrý nápad: vyrobte si vlastný záhradný nábytok z paletového dreva ... Úsporné a flexibilné, ako si želáte!

© Broste Copenhagen / Jardiland Ak hľadáte skôr absolútnu relaxáciu, prečo nezaujať svoju pozornosť? ležadlo ? Dlhé nohy a polozvýšená poprsie sa nám konečne páčia trochu pokoja! Ak nechceme radšej zdieľať chvíľku odpočinku spolu s vyvoleným srdcom? V tomto prípade to bude určite dvojité kreslo , zdieľať so svojím partnerom! Usporiadané vedľa toho, myslíme na poskytnutie malý konferenčný stolík takže vždy máte poruke opaľovací krém a studené nápoje.

Tieň na odpočinok© Maisons du Monde Aj keď by sme radi vyhrali všetko na našom lehátku, dajte si pozor na popáleniny ... Úpal rýchlo dorazil! V najteplejších hodinách je v záhrade malý tieň. Ak nemáte strom, ktorý by sa chránil, existuje veľa foriem dáždniky , Okrúhle, štvorcové, obdĺžnikové, miniatúrne, klasické alebo ofsetové ... K dispozícii je nevyhnutne ten, ktorý je vhodný na konfiguráciu vášho priestoru. Pri výbere kvalitného materiálu však buďte opatrní: plátno musí byť schopné vás chrániť pred UV žiarením... Inak dajte pozor na začervenanie! V tejto súvislosti všeobecne uprednostňujemeakryl polyester pre lepšiu odolnosť, Minimálna hrúbka 200 g / m2 .

© Leroy Merlin V rovnakom duchu dnes nájdeme pekné plachty z farebného tieňa na zavesenie , Ľahko sa inštalujú a niekedy umývajú, dávajú záhrade pestrý prízvuk. Prečo ich nezhodovať so vzormi jeho vankúšov?

Zeleninová zátvorka prešmyknutia© Beatrice Banks / Chic Neverland Aby ste sa mohli dobre odpojiť, je vylúčené zostať mimo domu. Postaráme sa o inštaláciu nášho relaxačného priestoru mimo problémov každodenného života, obklopených prírodou , Pre začínajúcich záhradníkov nič také hrať sa s vegetáciou obklopiť sa sviežosťou. Ak nemáte plačú vŕbu, ktorá sa dá chrániť pred slnkom, jednoduché mreže a niektoré lezecké rastliny stačí na vytvorenie príjemného a osviežujúceho zeleninového altánku. Zimolez alebo vistéria na kiosku zo starého kovaného železa, vinič alebo ružová kefa na romantickom altánku ... Ideálne na to, aby ste odišli na zaslúženú prestávku! A využiť prestávku v prírode bez obetovania opálenia? Uisťujeme vás, že vždy existujú riešenia! Pre viac divoký vzhľad, ideme smerom k malá drevená terasa obklopená trávami rôznych veľkostí. Byliny Pampas, miscanthus a palice Provence vám pomôže získať výšku. Ideálne na pokojný odpočinok a zároveň chráni pred zvedavými očami.

Hojdacia sieť pre zdriemnutie© Leslie Santarina / Hamanica na Etsy Keď hovoríme o hojdacej sieti, prvý nápad, ktorý k nám príde, je sviatok. Ak však na svojej záhrade nemáte nutne kokosové palmy, nie je zakázané vykonávať podobnú inštaláciu! Najmä od dnešného dňa stojace hojdačky rovnako pohodlné ako dizajn. Skôr praktické, ak na vašej záhrade nemáte stromy. V rovnakom duchu hojdacie kreslo je zvlášť vhodný na čítanie.

© Dedon Ak sa chceme hojdať , sú tu aj ďalšie zariadenia, ktoré vás môžu upokojiť v miernom lete. Už viac nebudeme prezentovať ležadlo , klasika, ktorú ocenia tí, ktorí radi prerušujú svoje diskusie kyvadlovým hnutím. Jeho formy sa vyvinuli smerom k modernejším líniám, pre naše najväčšie potešenie. A ak by sme spadli na kreslo visí ako kokon ? K dispozícii sú teraz všetky štýly a pre všetky rozpočty, tak prečo sa pripraviť o seba?

Vankúše pre optimálne pohodlie© Un Beau Jour / Pinterest Ak máte boha v duchu, prečo sa nezbaviť nábytku? Nie je potrebné okrádať obchody o malý oddychový kútik. Krásne vonkajšie koberce a niekoľko veľkých mäkkých vankúšov niekedy dosť, aby nám pomohli uvoľniť tlak! Len sa uistíme, že si vyberieme umývateľné poťahy pre ľahšiu údržbu. A pre kočovníkov záhrady 2.0, v mrknutí oka sú dokonca vankúše, ktoré sa môžu naplniť vzduchom. Royal improvizuje pohodlnú prestávku v kratšom čase, ako je potrebné povedať!

Krásna dekorácia pre potešenie z očí© Pinterest / Zsazsa Bellagio / John & Joseph Photography Aký by bol relaxačný kútik hodný mena bez peknej dekorácie? Aby sme vášmu priestoru venovali peklo, neváhajte vydať veľkú hru! Sochy, malá fontána, ručne vyrábané zvonkohra, holubníky alebo pekné terakotové kvetináče ... Toľko malých detailov, ktoré pomôžu nastaviť scénu. Snažíme sa to najmä udržujte súlad so štýlom nášho záhradného nábytku : prírodné materiály, kovy, farebné materiály ... Dávajte pozor, aby ste sa príliš nerozširovali.

© West Elm / Cyrillus Nakoniec, počas horúcich letných večerov, nezabudneme pracovať na jeho osvetlení! Ideálne je predovšetkým vymedziť oblasť pomocou ľahké majáky , Praktické a lacné, sú poháňané slnečnou energiou , Pre bohémsku a slávnostnú atmosféru sa rozhodujeme bez váhania krčma veniec , Pokiaľ ide o farby, zvyčajne odporúčame a teplé biele osvetlenie , viac užívateľsky prívetivý. Pre minimalistický a rozhodne moderný štýl dávame prednosť gule a iné svetlé kvetináče , Vďaka tomu všetkému budete v prvej rade na noc padajúcich hviezd! Teraz, keď už viete všetko, všetko, čo musíte urobiť, je zložiť váš malý kútik zelene ... Ako hovorí príslovie: „Príroda začína, a umelecké dokonalosti“ ... Takže aby ste si užili leto pokojne, nečakajte viac!