Ostatné

7 tipov na dobré podnikanie počas predaja

7 tipov na dobré podnikanie počas predaja

Čo sa deje dvakrát ročne a významne sa zvyšuje naša kúpna sila? Alebo čo spôsobuje, že sa celé davy pohybujú pri hľadaní obľúbeného objektu? Uhádli ste, predaj je kľúčom, ktorý konečne umožňuje prístup k určitým túžobám, ktoré dlhodobo mlčame, pre nedostatok dostatočného rozpočtu ... A ak má hádanka zásluhu na tom, že sa budete usmievať, nie je pochýb o žartovaní predmet! Prísnosť a sústredenie sú nevyhnutné, ak chcete uspieť v rôznych obchodoch. Nový dekor projektuje za nižšie náklady! Naše tipy a rady týkajúce sa vône dobrých plánov pred ostatnými pri rešpektovaní vášho rozpočtu. Pripravený, strieľaj ... choď!

1. Uveďte svoje potreby (a túžby!)© Freepik Najprv začneme chodiť po dome. Kus po kuse kontrolujeme, aby sme definovali, čo by sme chceli zmeniť. Na list papiera nakreslite strednú čiaru, aby ste oddelili túžby od potrieb. Nové poťahy na pohovkové vankúše, pekné kvetináče na moje zelené rastliny, nové zákusky… Bez nevyhnutnej zmeny všetkého môžeme priestor znovu objaviť tým, že sa k nemu pripojíme inak. Myslíme tiež na spotrebný , ako napríklad žiarovky alebo interiérová vôňa. Ste unavení? Ak sa tak stane, môže to byť príležitosť zmeniť. Neváhajte sa pozrieť na oddelenie spotrebičov , kde propagácie niekedy môžu ušetriť pekné sumy! Obklopujeme priority s cieľom sústrediť sa na svoje hlavné poslanie. Dobrý deň, mať na D-deň jasnú myseľ!

2. Realisticky určte svoj rozpočet© Freepik Potom prichádza rozhodujúci moment: otázka financií! S pokojnou hlavou stanovíme primeraný rozpočet , Niet pochýb o optimalizácii obmedzeného rozpočtu tým, že dúfame iba v obetované ceny. Potrebujeme predovšetkým a realistický rozpočet ! Ak sa nám podarí nájsť určité výrobky za bezkonkurenčné ceny, je to stále pomerne zriedkavé. Nehovoriac o tom, že tento druh podnikania je zvyčajne rýchlo napadnutý! Tak lepšie predstavte si priemerné ceny a zostať flexibilnými poskytovaním manévrovací priestor pre obľúbené. Vyhnete sa tým nepríjemným prekvapeniam! Ak chcete pomôcť, existujú aplikácie pre správu rozpočtu pre smartfóny ako Bankin. Dobré miesto na strávenie múdrych.

3. Nájdenie na internete© Freepik Kľúčovým slovom je PREDCHÁDZAŤ, aby bol skutočne efektívny pri predaji! Nič nemôže byť jednoduchšie! Internetové smerovanie a jeho online obchody otvorené 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Berieme čas, ktorý chceme, bez tlaku, na prezeranie virtuálnych políc. Bez započítania exkluzívne transakcie nenájdené v obchodoch! S pomocou jeho malého zoznamu, naše výrobky ukladáme do „zoznamu želaní“ pričom sa uistite, že nepresiahnete rozpočet. V deň D stačí urobiť objednávku , veľmi tichý od domu. A voila!

4. Dozviete sa viac o cieľových obchodoch© Freepik Predtým, ako sa pustíte priamo do obchodného šialenstva, je nevyhnutné klásť správne otázky . Aká je politika vrátenia obchodu? Ponúka úver alebo náhradu? Aké záruky ovplyvňuje môj produkt? Je popredajný servis reaktívny v prípade problému? Toľko otázok, na ktoré máme nárok, aj keď hľadáme propagačné akcie. Nie je to kvôli tomu, že ceny sú vypredané, že služba musí byť minimálna! Na druhej strane tiež myslíme zistiť otváracie hodiny cieľových obchodov , Bolo by škoda minúť štart!

5. Začnite so súkromným predajom© Freepik Aby sa predišlo náporu predaja, zriadilo sa veľa obchodov súkromné ​​predajné systémy pre svojich stálych zákazníkov , Zvyčajne sa znižujú budúce produkty predaja. Pred časom sú malé Vianoce! A predovšetkým vám umožňuje mať na výber ešte pred veľkou bitkou! Dobrým nápadom je prihlásiť sa na odber bulletinov z vašich obľúbených obchodov s cieľom získať zľavové kupóny , Nečakajte na registráciu, nemusí byť neskoro! Okrem toho je to aj vďaka tomuto náznaku, že je možné zostaviť jeho štatistiky o tom, čo bude urovnané a čo nebude ... Nepovedali sme vám nič, dobre?

6. Nesledujte novú kolekciu© Freepik Budeme vás varovať ... Absolútny zákaz pozerať sa na novú kolekciu! Je tam, veľmi krásna, so svojimi očarujúcimi vzduchmi, neochotnou sviežosťou a trendovými farbami. Hneď vedľa predajného pultu musíte natiahnuť ruku, aby ste ju chytili ... Ale nie, marketingové stratégie nás neoklamú , vzdorujeme (a dokazujeme, že existujeme)! Nové výrobky boli práve uvedené na trh a nie sú pripravené na odlet v dohľadnej dobe. Uisťujeme vás, že sa zvyčajne dopińajú pomerne pravidelne. Po predaji budeme mať teda dostatok času na návrat. Sila a odvaha! Neustále sa zameriavame na naše ciele a pomáhame si pri prezeraní zoznamu.

7. Očakávajte budúce nákupy© Freepik A konečne, predaj je tiež vynikajúcou príležitosťou predvídať budúce výdavky ! darčeky narodeniny priateľov alebo rodiny, ale aj rôzne projekty plánované v dome , Prečo nevyužiť príležitosť, aby ste sa teraz ponáhľali, keď existujú propagácie? Ste v procese renovácie kuchyne, čokoľvek! Ak je vaňa, ktorú plánujete kúpiť budúci rok, konečne vypredaná, neváhajte začať. Ako hovoríme, nie sú žiadne malé úspory! Zostáva len pre nás, aby sme vám poprosili o dobré ponuky do budúceho obdobia predaja, ktoré sa bude konať od 27. júna do 7. augusta 2018. Takže získajte body!