Komentáre

Hammamova inšpirácia v kúpeľni

Hammamova inšpirácia v kúpeľni

Invazívne hammam pohody vás inšpiruje. Tento parný kúpeľ sa pôvodne narodil z rímskych kúpeľov a pozostával z niekoľkých stále horúcich miestností. Priaznivo pôsobí na dilatáciu pórov pre dokonalú hygienu. Doma však bude pre vás ťažké vytvoriť si vlastný hammam. Avšak bez prerušenia všetkého si vo svojej kúpeľni vytvorte atmosféru hammamového štýlu a pocítite výhody.

Teplé farby inšpirované Maghrebom

Pomocou niekoľkých štetcov slivky, hnedej alebo červenej farby môžete pomôcť vytvoriť atmosféru v štýle Hammam. Potom sprevádzajte niektoré najlepšie prírodné sviečky (100% prírodná sviečka z Estébanu za 30 eur), aby vaša izba získala vďaka iskrivým sviečkam nový rozmer.

Vône vyvolávajúce pohodu

Voňavkami sú škorica, argan, vavrín, olivový, jazmínový, pomarančový kvet. V kúpeľovom oleji alebo v rozptyľovači, okrem ukľudňujúcich a relaxačných vlastností, jemne vôňu vašej kúpeľne.

Dekoratívne doplnky

Vytvorte si oddychový priestor inštaláciou malej splietanej stoličky, ktorá sa vždy hodí na vkladanie uterákov alebo nanášanie krémov. Pokračujte inštaláciou sady blízko umývadla: miska na mydlo, podnos, pocínovaný kovový kelímok. A položte hammamové plachty na bok vašej vane.