Komentáre

Ako zariadiť hudobný kútik plný štýlu?

Ako zariadiť hudobný kútik plný štýlu?

Či už ste jednoduchý poslucháč alebo potenciálny milovník hudby, či sa vám to páči alebo nie, hudba hrá v našich životoch veľkú úlohu. Na ulici, v obchodoch, doma, v aute alebo na starom gramofóne ... Či už sa vám to páči alebo nenávidí, znie to všade a pri akejkoľvek príležitosti! Ak je pre niektorých počúvanie obmedzené na jednoduché zájazdy na cestu metrom, iní si nedokážu predstaviť život bez hudby. Vášniví dokonca zachádzajú tak ďaleko, že si v obývacej izbe zariadia útulný kútik, aby ho čo najlepšie využili. Nehovoríme, že hudba zjemňuje správanie? Najmodernejší zvukový systém, súťažná hojdacia stolička, tlmená svetelná atmosféra, výzdoba stien vo farbách vašich obľúbených kapiel ... A prečo nie, kútik venovaný vášmu nástroju? Naše rady a tipy na najúplnejšie ponorenie zvuku.

Ideálne miesto na inštaláciu hudby© Sofia Jansson / Homepolish Ak si chcete predstaviť hudobný kútik vo svojom byte alebo dome, nemusíte odsúdiť ani izbu! Pokiaľ si to nemôžeme dovoliť, samozrejme ... Stačí pár metrov štvorcových. V obývacej izbe, blízko okna, ak je výhľad príjemný alebo v tomto intímnejšom a kokonovom kútiku, pod schodmi ... Je len na vás, aby ste videli, čo uprednostňujete! A ak si chcete užiť sólo, nič nie je zakázané! Tento priestor si ľahko nájde svoje miesto v spálni alebo v kancelárii. V skutočnosti neexistuje pravidlo. Hlavná vec je cítiť sa tam dobre , bezpečné, chránené pred každodennými problémami. Toto miesto však vyberáme aj strategicky v závislosti od požadovanej hlasitosti počúvania. Žiadny spôsob, ako sa hnevať na susedov a riskovať pokutu za znečistenie hlukom ...

Zariadenia pre audiofíl 21. storočia© Urban Outfitters Poznali sme éru hi-fi systému, ktorý sme zložili do blokov, čo je záruka kvality. Zosilňovač, kazetový prehrávač, gramofón ... Poznáme hudbu! Potom prišli v 90. rokoch systémy all-in-one a CD postupne nahradilo vinylovú nahrávku. ale Napriek nástupu digitálnej technológie a miniaturizácii, 21.e storočie zostáva synonymom návratu k autentickosti ; akýsi „spojený“ návrat domov. Pre moderný a súčasný dekor Dnešný hudobný kútik je ozdobený prvkami, ktoré pôsobia tak na minulosť, ako aj na budúcnosť. Sada prepojených reproduktorov s minimalistickým dizajnom alebo kvalitným zosilňovačom a jej skrinky s retro vzhľadom bude perfektné dať „la“. Pre hudobnú banku teraz používame náš smartphone, ktorý je pripojený streamovanie aplikácií ako Deezer, Amazon Music alebo Spotify… A kvôli autentickosti milujeme vinylový gramofón a jeho nenapodobiteľnú reprodukciu zvuku. Vyberáme si retro prehrávač záznamov aby sme sa držali starého zosilňovača, alebo sa naopak rozhodneme pre moderná platina , vkĺznuť do môjho minimalistický dekor , Zostáva iba dokončite zbierku 33/45 kôl. Medzi podkrovnými trubicami nachádzajúcimi sa na blších trhoch a súčasnými umelcami, ktorí sa nachádzajú vo vašom obľúbenom obchode s hudbou, je výber obrovský. Neváhame zhromaždiť čo najviac z nich, aby sme nikdy nedošli „dobrému zvuku“!

Komfort pre optimálne počúvanie© Record Storage / Vinyl Life Ak chcete využiť tento nový priestor, čo by mohlo byť lepšie ako uvítacie hojdacie kreslo alebo retro kreslo umiestnené na koberci etnickej alebo škandinávskej inšpirácie? Usadili sme sa s šálkom v ruke, húpalic sa do rytmu hudby a nechali náš pohľad strácať sa oknom. Pridajte k tomu a mäkká lavica pokryté jednoduchým Žalobné , alebo niektoré poufs ... A tu je náš priestor pripravený privítať ďalších milovníkov hudby, aby sme si mohli vymieňať túto spoločnú vášeň! Je to tiež ideálna konfigurácia na precvičenie nástroja ako gitara, stočená na spodnej časti pohovky ako potencionálny koronátor.

Hudobný dotyk, vďaka ktorému sa ozdoba rozvíja© Urban Outfitters / Mariekke / Interiérový dizajn Aby sme zdokonalili atmosféru nášho hudobného priestoru, prečo sa rozhodnúť pre pekný vinyl nábytok blší trh , s jeho kompasové nohy ? Okrem otočného stola a diskov sa môže tiež prispôsobiť nejaké ozdobné predmety z môjho kabinetu kuriozít , a pripojený reproduktor alebo pekne rastlina vnútri. Perfektné pridať môj život do môjho života! Je vo vašom hudobnom priestore dostatok miesta? Môžeme napríklad adoptovať staré použité klavír! Môže byť použitý ako nástroj, ale aj ako veľmi elegantný pult. A prečo sa nezaobchádzať séria štylizovaných plagátov jeho obľúbených skupín alebo festivalov? Zavesiť na stenu nad palubou a pozrieť sa na hody najväčších nahrávacích štúdií. Môžeme tiež zavesiť niektoré vinylové rukávy z jeho zbierky: umelci teraz vyrábajú zberateľské vydania s farebnými ilustráciami. Nakoniec, aby sme to všetko vylepšili, myslíme si, že večer prinesieme trochu svetla. Padáme na priemyselné svietidlo na stojane alebo a krčma veniec , pre slávnostnú a uvoľnenú atmosféru. Deň sa práve skončil, čo by mohlo byť lepšie ako dobrý malý zoznam skladieb značky Motown, ktorý je pohodlne nainštalovaný vo vašom novom hudobnom priestore? Zaznamenali sme zvuk, otočili sme zvuk ... a poslali hudbu ďalej!