Užitočný

10 tipov na zapôsobenie na vašich hostí

10 tipov na zapôsobenie na vašich hostí

Ak ste ako my, radi by ste prijali svojich priateľov, aby sa podelili o dobré jedlo, budete milovať tieto tipy na zdobenie, ktoré chcete skopírovať bezodkladne. A áno, aby sme zapôsobili na vašich hostí, vydali sme veľkú hru! Kvetinové ľadové kocky, maľované makaróny, ananás odklonený do vázy, skladacie obrúsky ... Zostavili sme zoznam dekoratívnych nápadov, ktoré zapôsobia na vašich hostí!

1. Nasmerujte ananás do vázy© francesca's Exotické ovocie par excellence, ananás sa stal symbolom tropickej výzdoby. Aj keď sa oblieka do dreva, živice alebo kovu na ozdobenie našich interiérov, nič neprekonáva skutočné ovocie. Ananás sa dobre vyreže a vyhĺbi, premení sa na vázu a originálne zdobí všetky interiéry. Posuňte kyticu farebných kvetín a môžete si byť istí, že dekor vášho stola bude senzáciou! Rovnakým spôsobom sa môžete zabaviť pri vytváraní nádoby pomocou melónu. Ako ukazuje DIY lokality melónu, melón má formu kaktusu a predstavuje ovocný šalát. Rovnako ako to, že je možné vytvoriť trendovú dekoráciu stola pre trikrát nič pri rešpektovaní životného prostredia! A to nás nepresvedčí viac, však?

2. Bavíte sa so skladacími uterákmi© One Kings Lane Trvá to len pár minút, je to ľahké a vždy to funguje na peknom stole! Pomenoval som skladanie uterákov. Ak chcete urobiť dojem na svojich hostí, môžete začať týmto tipom. A pokiaľ ide o kondíciu, nie je dostatok možností! Naše srdce nemohlo bezpochyby pomôcť búšiť sa na to, keď videl toto zloženie ... v tvare srdca! Pridajte miniatúrnu kyticu kvetín a váš stôl bude romantický, ako si budete priať! Milujeme tiež hviezdicovú skladaciu alebo motýlikovú verziu. A pre najmenších si môžete dokonca urobiť veterný mlyn! Ak chcete objaviť ďalšie formy, objavte web venovaný skladaniu uterákov.

3. Nechajte kvety ľadu kvitnúť© Queen na deň Či už na obed, občerstvenie alebo aperitív pod holým nebom, sú kocky ľadu v slnečných dňoch dôležitými spojencami. Ak chcete na svojich hostí zapôsobiť, tu je atypická myšlienka: kvitnúce kocky ľadu. Aké vznešené koktaily a studené nápoje s poéziou a vylepšením ... Dobrá správa? Nemôže to byť jednoduchšie! V skutočnosti stačí pred vložením do kocky ľadu iba jemne umiestniť malé kvety. V skutočnosti to musíte iba predvídať. Bezpochyby budete senzáciou pri najbližšej recepcii! Povedzte nám nové ...

4. Štýlové nápoje© Ozdobte šťastie Je samozrejmé, že plastové fľaše nemajú nič spoločné s krásnym stolom. Ak chcete prezentovať vodu, naplňte sklenené karafy a pridajte niekoľko plátok uhorky, aby ste dosiahli lepší účinok. Pokiaľ ide o studené nápoje, ako je to s automatom? Tieto poháre, ktoré sú mimoriadne trendy, môžu nájsť miesto na bufete pri stole. Týmto spôsobom si vaši hostia môžu pomôcť sami, kedykoľvek chcú. Čo do toho vložíme? Všetko, čo chcete: limonáda, ľadový čaj, punč a iné koktaily ... Nezabudnite umiestniť kocky ľadu do pohárov a nie do pohára, aby nedošlo k rozriedeniu vášho nápoja! Ak chcete napodobniť trendy čajovne, pred každý výdajný stojan pridajte štítok alebo malú bridlicu, aby ste spomenuli nádoby.

5. Nakreslite makaróny© francesca's Aj keď nás jednoduchá vízia makarónov roztaví, tento trik ich robí ešte vzácnejšími. Vďaka farbivám (gél) a značkám potravín môžete maľovať priamo na tieto maličkosti. Blogger francesca's si predstavoval krásne ruže, ale môžete si vytvoriť aj ďalšie vzory. Vaše gombíky budú nielen jedinečné, ale aj vaši hostia budú prekvapení svojou kreativitou! A sľubujem, že nebudeme hovoriť, že sme to my sme povedali ...

6. Ozdobte koktaily a nápoje© francesca's Nič ako kokteil dekorácie slúžiť svojim hosťom elegantne. Ak ich chcete zapôsobiť, skopírujte tipy na barmana. Najslávnejšie je to ako v tejto inšpirácii námrazy z koktailového skla. Ak chcete urobiť to isté, namočte okraje pohára do citrónovej šťavy a potom namočte do cukru. Kvôli spevneniu námrazy vložte pred podávaním poháre do chladničky. Okrem tohto tipu sa môžete zabaviť aj pri vytváraní ovocných a sladkých špajlí. A na dotyk šialenstva posypte svoje koktaily škoricou, kakaom alebo iným práškovým korením. Tu je niekoľko dobrých nápadov na prekvapenie chuťových pohárikov vašich hostí ...

7. Pozvite prírodu do svojej tabuľky© Kara's Party Ideas Je zrejmé, že ovocie má výhodu pri zdobení recepcie. Tu sa jedná o grapefruity, ktoré sa veselo spolunažívajú so sukulentmi. V strede stola a po celej dĺžke má táto rastlinná dekorácia zomrieť. Ružové taniere, ktoré sa zhodujú s farbou grapefruitu a kvetov, dodávajú ženskosť a sviežosť. Tiež sa nám páči makram, ktorého okraje jemne padajú na každú stranu stola. Malá pozornosť, ktorá to všetko robí: ako pri tejto inšpirácii, môžete vytvoriť mini terária a umiestniť jedno na každú dosku. Vaši hostia budú radi, keď odídu s roztomilým darčekom na výzdobu!

8. Bavte sa s pinata© Mademoiselle Claudine Pinata, pôvodne z Mexika, je kontajner (zvyčajne v papierovej mase), ktorý sa musí rozobrať, aby sa získali kúsky a drobné darčeky vo vnútri. Môžu mať akúkoľvek formu: geometrické, ako je toto stvorenie Mademoiselle Claudine, alebo odvážnejšie ako táto pinata v tvare jednorožca! A existuje toľko modelov, koľko si vaša predstavivosť dovolí! Čo dať dovnútra? Cukríky a pochúťky (najlepšie zabalené a mäkké ...), konfety a malé osobné darčeky ... Vo všetkých prípadoch sú to symboly slávnosti a dobrého humoru a práve preto tento nápad potvrdzujeme!

9. Udržujte fľaše v chlade© Haley Sheffieldová na počesť dizajnu Máte veľa ľudí? Rozlúčte sa s gýčovými chladičmi a odvážte sa odkloniť objekty. Rovnako ako táto inšpirácia sa rozhodnite pre veľkú kovovú misku naplnenú ľadom, aby sa fľaše a iné kulinárske prípravky ochladili ... Táto alternatíva je ideálna pre uvoľnený štýl, vďaka ktorému zabudnete na tradičnú šampanskú pečať! Môžete tiež použiť koliesko alebo terakotovú vázu! Aby ste sa dostali ďalej: ak máte dušu údržbára, môžete si dokonca vytvoriť stôl s integrovaným podnosom na kocky ľadu, ako to urobil blogger Daily Slices! Takto už viac nevznikne otázka čerstvosti!

10. Zachyťte okamih polaroidom© Ozdobte šťastie Niet pochýb o tom, že ak čítate tento článok, je to preto, že vás radi prijímajú. A vo všeobecnosti to vidíte veľké. A ak využijete všetky tieto chvíle zdieľania na vytvorenie jedinečnej dekorácie? Použitím polaroidu môžete zachytiť tieto priateľské chvíle. Vytvorte dve kópie: fotografiu pre seba a ďalšiu, ktorú necháte na zapamätanie si vašich hostí. A predovšetkým dokončite svoju zbierku, keď ich dostanete ... Čo sa týka vylepšenia fotografií, máte na výber: na rebríku, nástennej mriežke alebo na nálade! A máte nejaké ozdobné tipy, ktoré zapôsobia na vašich hostí?