Tipy

8 domácich majstrov pre roztomilú detskú izbu

8 domácich majstrov pre roztomilú detskú izbu

Ako povedia všetky matky, nič nie je príliš dobré na to, aby bolo vaše dieťa šťastné. Každý však súhlasí s tým, že detské doplnky a ozdobné predmety sú často synonymom finančných investícií. Pokiaľ sa neodvažujete a nevkladáte cesto ... Dokážeme vám, že trikrát ničím nie je možné rozkošne vyzdobiť detskú izbu! Ako? Inšpiráciou pre týchto 8 DIY dekorácií, ktoré inšpirujú mladých i starých…

1. Polička Teepee© Strom prianí S rozvojom bohémskej výzdoby si tipis našli svoje miesto v mnohých interiéroch. A dokonca aj najmenšie deti majú právo cestovať zo svojich izieb do indiánskych regiónov! Ale tentoraz nehovoríme o skutočnom teepee, ale o polici. Dobrá správa? Nedokázali sme ľahšie urobiť! V skutočnosti potrebujete iba niekoľko drevených dosiek a klincov (alebo skrutiek alebo lepidiel)! Pridajte vrstvu farby a pridajte trochu hebkosti a voily! Ak chcete sledovať rôzne etapy, môžete sa inšpirovať DIY blogu Les Bulles de Cerise. Pokiaľ ide o tvar teepee, môžete si tiež zvoliť vytvorenie viacstupňového modelu, ako je znázornené pri vytváraní nástroja Oui Are Maker.

2. Miniatúrna skriňa© Indi a Bear Už je vaše dieťa obeťou módy? Dajte jej šatník hodný mena! Pretože trend smeruje k expozícii, zamilovali sme sa do tohto miniatúrneho šatníka. Je potrebné povedať, že detské oblečenie je také malé a svieže, že ich nevyhnutne chceme hrdo vystavovať v miestnosti. Ak chcete reprodukovať tento stojan doma, môžete sa inšpirovať tutoriálom (v angličtine, ale obrázky a preklad sú dosť), ktoré vytvoril Style Curator. Ďalšie nápady na výrobu detskej šatníka: detské oblečenie môžete zavesiť aj na drevenú vetvu (sama zavesenú na lane) alebo dokonca zavesiť tyč pod poličku.

3. Príliš roztomilé vankúše© The Lovely Drawer - Laura Gummerman o akciách Krásne neporiadky Vankúše sú ako úložisko, nikdy ich nie je dosť! Aby sme si zdriemli, uvoľnili alebo maznali dieťa, zhromažďujeme ich a odvážame sa všetky fantázie. Čo keď využijete príležitosť na vytvorenie svojich vlastných modelov? Medzi horskými vankúšmi a vankúšmi v tvare mačky sa naše srdce hojdá. Podľahneme triezvosti a elegancii vankúšov v tvare hory, ktoré zobrazujeme v škôlke v škandinávskom alebo prírodnom štýle. Jemné a šumivé farby vankúša v tvare mačiek nás tiež nútia zamilovať. A keďže sa nevieme rozhodnúť, necháme vás vybrať si svoj obľúbený model ...

4. Archa prebudenia© Veselá myšlienka Archa prebudenia má povolanie, aby rozvinula zmysly vášho dieťaťa. Tým, že nad sebou budú mať rôzne predmety, vaše dieťa bude môcť objaviť nové pocity (dotyk a žuvanie hračiek, pozorovanie rôznych farieb ...). Namiesto nákupu ready-made je tu príklad ručne vyrobenej archy s týmto DIY (v angličtine) z blogu The Merrythought. Výhodou ručne robenej archy prebudenia? Môžete ho prispôsobiť podľa vlastného uváženia! A ak sa blogger rozhodol zavesiť drevené hračky, nič vám nebráni zavesiť vypchaté zvieratá a iné malé hračky ...! A pretože dobrá správa nikdy neprichádza sama, vedzte, že táto archa prebudenia sa ľahko ukladá, pretože bola navrhnutá na zloženie!

5. Mobilný exotický múr© LiaGriffith Máte radi štýl džungle? Preneste exotickú prírodu do detskej izby pomocou mobilnej steny! Táto rozkošná dekorácia na stene je vyrobená hlavne z plsti a obsahuje tukan obklopený tropickými kvetmi a listami. Umiestnený v blízkosti kolísky, tento vynikajúci vták bude pozorne sledovať vaše malé dieťa! Pre úplnú zmenu scenérie doplňte svoju exotickú výzdobu inými vypchatými divými zvieratami (napríklad nástennými trofejami) alebo vzormi na posteľnej bielizni: plameniaky, papagáje, opice ... A nezabudnite na flóru s peknými kvetmi , ananásy alebo kaktusy! Jedna vec je istá, detská izba vás vezme na cestu. Ak chcete postupovať krok za krokom, prejdite na blog LiaGriffith.

6. Prispôsobená nálada© Zess Wall trend par excellence, Moodboard sa znásobuje na všetkých stenách domu. Zmiešaním fotografií, ilustrácií, citátov a iných objektov všetkého druhu je moodboard ideálny pre osobný dekor. A z dobrého dôvodu je to náladový stôl, ktorý sa vyvíja v priebehu dní a vašich túžob. V spálni sa môže transformovať, ako vaše dieťa rastie. Začnite Zessovým príkladom. Blogger si vybral nástennú mriežku na vytvorenie svojej nálady! A ak sa nám tento nápad veľmi páči, je to preto, že je také ľahké robiť to, ako je to ekonomické!

7. Zvieracie háčiky© Sugar & Cloth Animals sú zdrojom inšpirácie pri zdobení detskej izby. A my rozumieme prečo! Či už pernaté alebo chlpaté, zvieratá sú fascinujúce a upokojujúce v očiach najmenších. Ak chcete pozvať svoje obľúbené zvieratá do škôlky, je tu krehký DIY! Sú to zvieracie háčiky. Ak chcete začať, stačí maľovať drevené hlavy bábik a pripevniť ich na stenu. Blogger sa rozhodol vytvoriť pečať, líšku a pandu, ale ďalšie malé zvieratá môžete úplne nakresliť! Nepoznáme vás, ale my, my by sme pichnúť nápad pre ... miestnosť pre dospelých!

8. Prispôsobená stolica© Marie la pirate Pokračujeme v našom výbere s novým prispôsobením! Myšlienka je jednoduchá: pomocou bežnej stoličky ju premente na štýlový dekoratívny predmet. A pre škôlku nemôžete robiť lepšie ako tieto rozkošné vzory. Na realizáciu stačí akrylová farba a plstené pero, ktoré priťahujú oči. Uvedomte si, že táto myšlienka prispôsobenia sa dá použiť aj na iné dekoratívne predmety, ako napríklad vázu alebo kôš. Rovnakým spôsobom môžete dokonca použiť maskovaciu pásku na oživenie vášho starého nábytku! A vy, aké sú vaše obľúbené dekorácie pre domácich majstrov pre detskú izbu?