Tipy

5 musí mať k odpočinku v záhrade

5 musí mať k odpočinku v záhradeZáhrada v relaxačnom režime vo všetkých denných hodinách. Leto je výzvou na oddych. Od ležadla po ležadlo, od hojdačky po altánok, od ležadla po opaľovanie - inventarizujeme základy záhradnej dekorácie na bublinu, relaxáciu, vo všetkých hodinách dňa! V lete sa trend vonkajšieho nábytku nemení: priaznivo pôsobí na relax, pohodlie a relaxáciu. Je to všetko o rovnováhe: vyhrievanie na slnku bez jeho zneužitia, oddávanie sa lenivosti pri užívaní dní, prijímanie priateľov v pokoji. Je to otázka postoja, ale aj nábytku. Postupujte podľa pokynov!

Ráno: zo záhradného nábytku v tieni pergolyJe pekné počasie? Poďme sa usadiť v záhradnom nábytku SHRINK. Pretože pohodlie je najlepším spojencom letnej relaxácie 2 miest na sedenie a 1 miesto sú ideálne na príjemnú kávu alebo raňajky. Sotva inštalovaný vo svojom mäkkom a pohodlnom sedadle, je okamžite v pokušení stráviť niekoľko hodín vo svojej spoločnosti čítať alebo dopriať v okamihu lenivosti bez zložitých. Sú slnečné lúče príliš naliehavé? Bezodkladne konvertujte v tieni marhuľovej pergoly. Delikátne chránená pred slnečnými lúčmi pomocou záclon na pergolovom plátne, máte dostatok času na potešenie z kvitnúcich esencií záhrady, ktoré už destilujú vôňu sviatkov. Chic, deň sa práve začína!

Keď je slnko na svojom zenite: skôr ako hojdacia sieť alebo opaľovanie?Hojdacia sieť AIR HAMAC z textilnej ocele bude vašim postprandiálnym vlasom v zavesení? Ďalšou výhodou tohto voľne stojaca hojdacia sieť , môžete ho nainštalovať alebo čokoľvek chcete. V tieni alebo na slnku si musíte len vybrať. Pohodlne sa inštaluje na svoje plátno pomocou hlavový vankúš integrovaný, všetko, čo musíte urobiť, je nechať sa húpať jeho leteckým kymácaním ... Najťažšia časť je dostať sa von! Radšej si opaľujete? Prejdite na opaľovanie LUNA v strednej polohe. jeho plynulé línie , výber farieb (limetkovo zelená, modrá a šedá) a jej pohodlné sedadlo urobte z neho perfektného spoločníka bez pomoci. Vaše hlavné obavy? Perfektný displej opaľovacieho krému.

Rodina a priatelia: skôr ako stolička alebo záhradná stolička?Čo by mohlo byť lepšie ako čílske UDINE na „bublinu“ vo všetkých relaxáciách obklopených vašimi priateľmi. Ležiace kreslo 4 polohy, arabská štruktúra a polyesterová tkanina sľubujú veľké chvíle pohodlia a relaxácie. Priatelia prichádzajú nečakane? Skladacie záhradné kreslo MOON je veľmi aktuálne. Milujeme ju útulné polyesterové sedadlo a výber farby s (červená, anízovo zelená, sivá, biela alebo modrá) je zámienkou pre najdivokejšie chromatické kombinácie leta.