Informácie

Vonkajší nábytok: ozdobné pletenie

Vonkajší nábytok: ozdobné pletenieWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nábytok a predmety sú teraz k dispozícii v dekoratívnom pletení zo širokej škály materiálov. Po ratanových a prírodných vláknach sa neočakávanejšie materiály ako polystyrén, kov alebo oceľ ohýbajú v zakrivených líniách podľa želaní dizajnérov. Účinok je okamžitý: nábytok, ktorý vzduch, vzduch ...

Vedeli sme, že ratanový prút alebo prútie, ktoré boli opletené v našich kreslách, regáloch a konferenčných stolíkoch, boli s veľkým úspechom v 50. rokoch. Na zemi sú všetky morské riasy, kokosové vlákna alebo sisalové rastliny (pôvodom z Mexika) tkané v kobercoch, kobercoch a rôznych poťahoch. Rovnako ako dekoratívna, pletená živica sa nachádza v interiéri aj exteriéri. Je nenáročný na údržbu a je triezvym odtieňom a je vhodný pre rôzne štýly dekorácie.

Viac dizajnu je hliník tkaný a transformovaný na stôl, ovocný kôš alebo závesné svetlo. Nuvemský kôš pre Alessi, predstavený bratmi Campana, je pletením z eloxovaného hliníka, ako hodgepodge špagiet. Aj oceľ a kov, aj keď kompaktné a ťažko kujné materiály, spĺňajú požiadavky dizajnérov. Pracujú a lakujú sa, aby objavili stoličky, stojany na časopisy alebo koše. Dizajnéri samozrejme ponúkajú viac inovatívnych objektov ako ostatné. Patricia Urquiola sa znovu pripojila k nábytku z 50. rokov a vytvorila Scoubidou, kreslo v červenej a zelenej plastovej pletenine, ktoré prepája žáner. Vankúše, konferenčný stolík (z pleteného drôtu v Forestieri) alebo kreslo (ako kreslo Corallo od bratov Campana), tvary sú ohromujúce a sochárske!