Užitočný

Naše nápady na výzdobu umiestnenia políc do kúpeľne

Naše nápady na výzdobu umiestnenia políc do kúpeľne

Sprchovací kút, detské kúpele, styling, líčenie, holenie, starostlivosť o všetky druhy ... Každý deň trávime v našich kúpeľniach značné množstvo času. Takže keď je miestnosť malá a nebolo správne premyslené, naše chvíle relaxácie sa môžu rýchlo stať stresujúce. Našťastie existujú riešenia, ako ušetriť miesto a nájsť úložné priestory, praktické aj dizajnové. Vysoká skrinka, rohová polica alebo nástenná polica, stojan na uteráky ... Objavte všetky naše nápady na výzdobu, aby zanechali dojem vašej malej kúpeľne a zároveň priniesli moderný dojem. Tipy alebo návody pre domácich majstrov na zostavenie vlastnej podpory, postupujte podľa pokynov!
  1. Rohové police v každom rohu
  2. Nástenná polica a súprava materiálov
  3. Kuchynská polica pre domácich majstrov
  4. Organizovaná polica
  5. Vešiak na uteráky: vezmite výšku!

1. Rohové police vo všetkých rohoch

v malá kúpeľňa, každý milimeter sa počíta! Každý roh predstavuje skutočný úspora miesta, a môže byť dobrou podporou pre rohové police, Najmä ak ich umiestnite na strategické miesta v kúpeľni. Blízko zrkadla a umývadla? Môžete uchovávať zubné kefky, zubnú pastu, mydlá alebo iné kozmetické výrobky. Na rohovú poličku inštalovanú vo vchode do miestnosti umiestnite čisté, pekne zložené uteráky. A potom nesmieme zanedbávať naše kúty vane a sprchy! Rohová polica z nehrdzavejúcej ocele alebo plastu vám môže pomôcť pri skladovaní všetkých vašich vecí WC prípad, Povedal si, že je to praktické? Je zrejmé! Rohové police môžu poskytnúť strana dizajnu do vašej izby. Drevo, bambus, s malými odkladacími skrinkami, každý štýl má svoj vlastný kúpeľňa police ! Môžete si ich vyrobiť aj sami. Pre drevené rohové police budete potrebovať police, hmoždinky a lepidlo na drevo, lak, tyče na pripevnenie na stenu a niekoľko nástrojov. Akonáhle je všetko zostavené, všetko, čo musíte urobiť, je nainštalovať a užívať si!

© Nosenviesdeco

2. Nástenná polica a súprava materiálov

Priemyselné, prírodné, vinobranie, bohémske, minimalistické, tropické ... Pretože neexistujú iba obývacie izby, ako sú jedáleň alebo obývacia izba, ktoré si zaslúžia špicaté dekorácie, môže mať aj kúpeľňa štýl, A každý štýl má jeden alebo viac materiál, Kovové alebo kožené detaily vašej nástennej police prinesú a surový vzhľad po kuse. Materiály ako drevo, prútie alebo ratan, budú vyzerať lepšie krajiny a kokonovania, vidiecky štýl, vhodný na útek. s cementové dlaždice umiestnená vo výklenku police, môžete hrať na vzory. Trendy, geometrické alebo retro, prinesú vašej izbe farbu a hĺbku. Pokiaľ ide o obklady, veľkú klasiku v kúpeľni, teraz je k dispozícii v mnohých odtieňoch a textúrach. Pochopíte, že pre každého existuje niečo! Zostáva teda len prehodnotiť vašu kúpeľňu a baviť sa so štýlmi a farbami! Výsledok: kúsok na vašom obrázku a úspora miesta Zaručená!

3. DIY kúpeľňa police

Už ste počuli oupcycling ? Ak máte radi Urob to sám a environmentálny prístup, budete ho milovať! Upcycling spočíva v obnove už existujúcich materiálov alebo predmetov a odovzdaní im nového života ich transformáciou. Ideálny trend pre malé kúpeľne a mini rozpočty! Zaistiť úložný priestor v malej miestnosti, nič také vysoká skrinka, Ak ho chcete postaviť, neváhajte ho zbierať fľaše na víno alebo staré, pevné prepravky z ovocia a zeleniny. Potom ich môžete umiestniť vedľa seba, naskladať alebo usporiadať do viacerých radov. Pripevnite ich na stenu, aby ste zabránili rozkmitaniu nábytku. Za rovnako ducha prírodné, pozbierajte nejaké dosky a dva kusy lana. Na koncoch vyvŕtajte dosky a cez ne preveďte laná. Pod každú dieru pripevnite lano. Takto vytvorené hrče udržujú dosku. Bude to naň umiestnené. Pravdepodobne budete musieť opraviť zátvorky, aby ste vyvážili všetko, ale výsledkom bude autentický ! S týmito nepochybne dekoratívne nápady, nikdy nebolo tak zábavné robiť si šťoura a usporiadať interiér.

4. Organizovaná polica

Je dobre známe, že všetci máme množstvo malých objektov ktoré sa hromadí v spodnej časti našich zásuviek a skriniek, alebo v pohárov, ktoré zaberajú priestor. Aby ste im konečne dali správne miesto a našli ich na prvý pohľad, zaveste a usporiadateľ na vašej stene. Skladá sa z niekoľkých priehradky rôznych veľkostí, umožní vám uložiť si barety a kefy na vlasy, pinzety, britvy, bavlnené tampóny alebo iné červenavé kefy. Ak to chcete urobiť sami, je to ľahké! Vezmite a mriežka na ktoré môžete nainštalovať klipy a háky „S“ v tvare na zavesenie žínok alebo zavesenie malých košov a stojanov. Druhou metódou je použitie a dierované steny do drevotriesky. Malé police, háčiky, sklenené nádoby môžete pripevniť pomocou drôtu, podpery kovové a manžety. Niet pochýb o tom, že tam môžete uložiť svoje kefy, hrebene a očné linky, umiestniť poháre krémov, dezodorantov a pien na holenie, opatrne uložiť bavlnu, aby sa odstránil make-up ... Lacné riešenie a prispôsobiteľné podľa potreby: dosky z drevotrieskových dosiek sa ľahko natierajú.

© Kreisdesign

5. Vešiak na uteráky: postavte sa vysoko!

Už vás nebaví tradičný háčik pripevnený za dverami vašej kúpeľne? Žiadne obavy, existuje niekoľko riešení osušte si uteráky, Ak ich chcete pozastaviť, môžete jednoducho obnoviť staré drevený rebrík, pre retro štýl. Nájdete ich aj v mnohých obchodoch s dekoráciami. medené rúry, ktoré sa zvyčajne používajú na inštalatérske práce, sa môžu zmeniť na a uterák dizajn a ľahká výroba. Na jeho zostavenie budete potrebovať iba tri kusy medenej rúrky, ako aj šnúru, háčiky, nožnice a nôž na rezanie rúr. A voila! Budete mať možnosť zavesiť niekoľko kútov kúpeľa rôznych veľkostí a dĺžok, ako aj úložné koše. A ak kutilstvo nie je naozaj vaša silná stránka, nepropadajte panike: vždy sa môžete rozhodnúť pre stojan na uteráky „pripravený na použitie“. V tom čase môžete tiež zvoliť držiak na uterák, ktorý je veľmi jednoduchý a pripevní sa na stenu. V a kúpeľňa bez zahrievania, a elektrická sušička uterákov, bude miestnosť otepľovať súčasne s tým, aby uteráky nezostali príliš dlho mokré. Získate pohodlie!

© Tia Borgsmidt Rozumiete: nemusíte robiť príliš veľa na vytvorenie úložných priestorov v kúpeľni. Nainštalujte nejaké police na stenu alebo roh a voila! Ak chcete pridať dojem väčšieho priestoru, neváhajte zvoliť teplé svetlo a farbu svojej kúpeľne v jemných a jasných farbách. Teraz je na vás, aby ste sa rozhodli, ktorý štýl chcete prijať!