Ostatné

Osviežujúca kombinácia béžovej a bielej

Osviežujúca kombinácia béžovej a bielejWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Predtým to bolo zdôraznené, pretože manželstvo béžovej a bielej, ktoré je príliš tesné, vyvoláva v našich interiéroch vlnu čerstvosti. Zmes jasu a jemnosti, ktorá dodáva rafinovanú a osviežujúcu atmosféru pri rešpektovaní ekologického a prírodného trendu. Tieto odtiene môžete použiť kombináciou materiálov, ako sú ľan a bavlna, pytlovina alebo bure, ale tiež surový teak a mango alebo dokonca naplavené drevo a kôra. Toto leto v lete sú biele nevyhnutné pre elegantnú a sviežu atmosféru!

Biela a béžová: prírodná a čerstvá

Kombinácia bielej a béžovej je dokonalým letným prostredím! Svieža a prirodzená kombinácia, ktorá šetrí mäkké svetlo. Okrem toho to, čo by mohlo byť jednoduchšie a sviežšie ako matrace, dodať obývacej izbe prirodzený a zbavený štýl. Pokiaľ ide o farby, kladieme protiľahlé tóny, ako je Jardin d'Ulysse, spájaním veľmi čistého bieleho a súčasného béžového k bielizni alebo na úzke odtiene ako Zara Home, ktoré znižujú svoju dekoratívnu škálu v jemných a pokojných odtieňoch. Biele a béžové farby, ktoré sa bežne používajú a sú dostupné vo všetkých ich odtieňoch, vydávajú jas a dodávajú peklu a diskrétnemu šarmu. Napríklad gustaviánsky štýl, ktorý k nám prichádza z Holandska, je stelesnený v kusoch nábytku, ktoré sú však studené tóny (béžová a biela patina), ale ktoré vytvárajú jemnú a vyrovnanú atmosféru. Pokiaľ ide o materiál, keď myslíme na bielu a béžovú, myslíme na bavlnu, ľan a dokonca aj na organické textílie. Kombináciou prírodných a letných materiálov, ako sú naplavené drevo alebo mango, piesok a kamienky, sa ponoríme do

Nápady na dekoráciu stolov okolo béžovej a bielej

Vezmite drevený stôl typu Ikea. Ak je lakovaný, obrúste ho a patinujte s bielou farbou (Liberonova farba). Bežec tabuľky môžete vytvoriť aj nakreslením dlhého obdĺžnika v strede, ktorý budete maľovať béžovou farbou. Kombinujte 4 alebo 6 stoličiek, na ktorých budete striedať vzory, puntíky a pruhy a farby, samozrejme biele a béžové. Pripravte si stôl tak, že na bielom obruse (Maison du Monde alebo Alinéa) spustíte bielizeň. Vytvorte stredobodom naplnenie priehľadných váz (Casa) pieskom a kamienkami, ako držiak noža použite kúsky dreva alebo škorice a obklopte nožičky pohárov a fliaš jutového lana. Pridajte nejaké béžové a biele lichobežníky (Celiflo Design)