Informácie

Ako ozdobiť narodeninovú tortu?

Ako ozdobiť narodeninovú tortu?

Chcete začať vyrábať narodeninovú tortu pre jedného zo svojich blízkych? Pri príležitosti príležitosti a zapôsobenia na vašich hostí sme uviedli niekoľko tipov na zdobenie vášho narodeninového tortu. Zabudnite na tradičné sviečky a nechajte sa zvádzať týmito nezvyčajnými nápadmi! Jedlé alebo nie, objavte všetky naše nápady na ozdobenie svojho narodeninového tortu!

1. Jedlé ozdoby:Narodeninovú tortu je ľahké ozdobiť jedlými predmetmi. Stačí niekoľko druhov ovocia, kúskov čokolády, makarónok alebo šľahačky, aby sa váš kuchársky prípravok ozdobil. Ale ísť ďalej, tu je niekoľko tipov a jedlých receptov na narodeninovú tortu hodnú pečiva: * Poleva: niekoľkými slovami je poleva dekoratívna vrstva venovaná koláčom. Ak to chcete urobiť, existuje niekoľko techník, ako napríklad polevovanie alebo krémovanie. Okrem zdobenia bude prípravok ešte chutnejší! * Ganaches a coulis: milovníci čokolády, neodoláte pokušeniu, ktoré čelí ganache. Výhodou? Môžete si vybrať jednu alebo viac farieb čokolády (tmavá, biela, mlieko)! V tom istom žánri si tiež pomyslite na čokoládový coulis na ozdobenie vášho narodeninového tortu. A ak nie ste príliš čokoláda, zvážte výber ovocia! * Cukrová pasta a mandľová pasta: ak chcete tvarovať alebo vytvárať jedlé malé postavičky, cukrová pasta a mandľová pasta sú vyrobené pre vás! Jednoducho ich roztiahnite, aby ste nakreslili požadované tvary. A aby ste ušetrili čas, vymyslite rezačky súborov cookie! Kvety, zvieratá, postavy a ďalšie symboly ... vaše jedlé 3D dekorácie pre váš narodeninový dort! * Cukrovinky a cukrovinky: na ozdobenie narodeninového tortu v dvoch etapách, troch pohyboch budú cukríky vašimi najlepšími spojencami. Usporiadané na ganache koláča, oni len dať farbu a objem tortu. Na ich použitie potrebujete len malú predstavivosť! Dobre umiestnené marshmallows môžu napríklad priťahovať ovce. Môžete však použiť aj lentilky, sladké mandle, mini-pusinky, žuvacie perly, čokoládové medvede, lízanky ... Jedna vec je istá, že všetky strely môžu zostaviť váš cukrovinkový koláč! * Farbivá: na farebný koláč myslite na farbivá! Predstavte si prekvapenie, keď krájate narodeninovú tortu a vaši hostia objavia niekoľko vrstiev farieb ... Veľmi moderný, dúhový koláč nepotrebuje ďalšiu dekoráciu, všetko je vo vnútri ...

Teraz urobte cestu pre nepožívateľné ozdoby k narodeninovým koláčom! Tieto tipy sú ideálne pre tých, ktorí sa ponáhľajú a ktorí nemajú čas pustiť sa do prípravy jedlých ozdôb. * Kvety: čo by mohlo byť poetickejšie ako zdobenie kvetinového narodeninového tortu? Vyberte si kvety rovnakej farby ako koláč a usporiadajte ich na vrch. Môžete si dokonca vybrať jedlé odrody, ako sú ruže, fialové alebo dokonca levandule! A ak nemáte kvety, nič vám nebráni v ich vytváraní pomocou papiera. Aby ste sa mohli inšpirovať, objavte príručku (v angličtine) blogu „youaremyfave“. * Hračky a figúrky: ak je váš narodeninový dort určený pre dieťa, môžete ho vyzdobiť pomocou svojich obľúbených hračiek. Playmobil, miniatúrne balóniky, zvieracie figúrky ... Je čas vykopať do hračiek hračky pre deti a nechať svoju fantáziu rozprestrieť ... * Luky a stuhy: aby bol váš narodeninový dort veľmi elegantný , uzly a stuhy sú skvelými spojencami! Jemne obklopte tortu stuhou, uviažte ju na prednú stranu a voilu. Stuha môže byť nielen pekná, ale aj praktická. Napríklad na jahodovom charlotte sa dá použiť na udržiavanie budoárov, ktoré ho tvoria! * Dekoratívne vrcholy: či už sú špáradlá alebo kokteilové palice, dekoratívne vrcholy sú efektívnym spôsobom, ako ozdobiť narodeninovú tortu bez toho, aby sa ujali vedenia. Nazývajú sa aj torty, ktoré sa ľahko vyrábajú v žiadnom momente. Môže to byť iba slovo pripevnené na palicu, ako ukazuje táto pekná inšpirácia z blogu Les Yeux Grognons alebo rastlinné alebo živočíšne formy, ktoré sa vystrihnú z papiera a prispôsobia sa maskovacou páskou. A pre ešte viac personalizované vykreslenie, porozmýšľajte o miniatúrnych fotografiách polaroidu, ktoré sa nalepia na tortu!