Ostatné

Vylepšené letné kytice za nízke ceny

Vylepšené letné kytice za nízke ceny

Nákup kytice vyrobenej z kvetinárstva môže byť veľmi nákladný: ťažkosti s využívaním každý deň. Tu je niekoľko tipov a trikov, ako vyzdobiť svoj interiér všade v dome:

Zasiať kvety po celom dome

Namiesto jedinej kytice vyrobenej na stole v obývacej izbe je lepšie kúpiť jednu alebo dve zväzky ekonomicky výhodnejších kvetov a zasiať ich do celého domu. Investujte do všetkých miest vášho interiéru tak, že sa vaša fantázia prejaví: kuchyňa, spálňa, parapet ... Prečo nie v kúpeľni so zubnými kefkami, aby ste mohli začať deň voľna správne?

Preferujete divé kvety

Využite leto a vytvorte si vlastné kytice okolo prechádzky. Kombinujte kvety s inými rastlinami pre veľmi úspešné osobné zloženie.

Hrajte sa s neobvyklými kontajnermi

Neobmedzujte sa na tradičnú vázu: fľašu, karafu, parfumovú fľašu ako soliflore, kanvicu na čaj, poháre ... získate vynikajúce nádoby. Aby vo vašom interiéri fúkal sviatočný vzduch, umiestnite kvety do mušlí. Zahrajte si s jedlom a vytvorte vegetačnú miestnosť, v ktorej môžu taniere ubytovať zhluky kvetín.

Odvážte sa tónovať

Nie je potrebné množiť farby: mať biele kvety v hromade bielych kontajnerov bude najkrajšie. Neváhajte použiť svoju tapetu ako pozadie. Ak máte kvetinovú tapetu, skopírujte tú istú kyticu a jej tóny, aby ste dosiahli 3D efekt.