Užitočný

10 ozdobných nápadov pre vašu mačku

10 ozdobných nápadov pre vašu mačku

Stelivo, ktoré vo vašom interiéri nezavádza žiadnu úlohu? Mačací strom, ktorý dáva vašej obývačke štýl? Mať mačku bez toho, aby ste obetovali svoj dekor, je možné! A my vám to dokážeme pomocou týchto 10 dekoratívnych nápadov pre mačky! Od bohémskych tipi po návrhovú kocku, prechádzajúcu domácou škrabkou a kartónovým mayským chrámom ... Tieto výtvory zasvätené našim furballs nevyhnutne padnú. Čím sa tí, ktorí nemajú mačku, chcú adoptovať!

1. Dizajnová kocka pre moderné mačky© meyou Ak pre vás príslušenstvo pre mačky rýmuje s gýčom a syrovou farbou, prekvapí vás táto kocka s grafickými čiarami. Táto malá mačka pre mačky, ktorá sa skladá z kovovej kocky a ručne tkaného kokónu, je hrdo vystavená v obývacej izbe alebo v spálni. A okrem toho, že je to samo o sebe dekoratívny prvok, táto kocka poteší aj vášho koňa. V skutočnosti tam môže odpočívať od zvedavých očí. Môže tu však tiež urobiť svoju značku. Nepochybne táto kocka spôsobí senzáciu s najmódnejšími mačkami (a majiteľmi)!

2. Mačka pre posadené mačky© MiaCara Preč sú dni, keď boli mačky tak kýčovité. Dnes sú dizajnéri a tvorcovia inšpirovaní našimi vlasmi, aby navrhli mačací strom hodný skutočných umeleckých diel. To je prípad tohto stvorenia podpísaného MiaCara z masívneho dreva, ktoré si predstavujeme v modernom interiéri. Plstené časti umožňujú, aby váš kocúr trvalým spôsobom urobil svoje pazúry (na rozdiel od lepenky). Čo šetrí koberce a záclony na pohovkách zo spojok vašej milovanej mačky! Pokiaľ ide o ostrieža, dáva mu to možnosť získať výšku na lenoch ...

3. Detské ihrisko pre dobrodružné mačky© IKEA Je vaša mačka na mieste? Bývate v byte? Poskytnúť detskému ihrisku detské ihrisko, ako používať steny? Rovnako ako táto inšpirácia, kde boli police pripevnené k stene v rôznych výškach, vytvoril skutočný akrobatický kurz. Pridajte nejaké konzoly na zavesenie hračiek na dotyk šialenstva. Nielenže tieto tipy na zdobenie nezaberajú žiadne miesto, ale tiež zostávajú bez povšimnutia v obývacej izbe alebo kancelárii. Môžete si tiež vyrobiť nástenný mačací strom, ako je tento, pre domácich majstrov, predstavený drevenou prepravkou. / / / Ak je vaša mačka dobrodruh, tieto tipy na zdobenie mu umožnia baviť sa a ovládnuť vás (pretože áno, toto je jeho obľúbená aktivita ...)!

4. Tvrdá škrabka na mačky© Skoro robí perfektné Vytvorte si pazúry. Toto je neškodné, ale veľmi dôležité gesto pre mačky. Ak vaša mačka nemá možnosť ísť von, je dôležité nechať k dispozícii škrabku. V opačnom prípade riskujete, že dôjde k útoku na váš nábytok ... Aby ste sa vyhli zradeniu interiérovej výzdoby, zabudnite škrabky na veľké plochy z kartónu a vytvorte si vlastný model. Môžete sa inšpirovať týmto DIY (v angličtine) z blogu Almost Makes Perfect. Okolo drevenej dosky sa tu ovinul jednoduchý sisálny povraz. Už nemusíte každý deň zametať malé kúsky kartónu; s touto domácou škrabkou môže vaša mačka robiť pazúry bez toho, aby ju všade umiestňovala!

5. Teepee pre bohémske mačky© Craftifair V čele dekoračnej scény bohémsky štýl naďalej stúpa s lietajúcimi farbami. A dokonca aj mačky majú právo žiť bohémsky život. Namiesto koša alebo chaty môžete svojej kožušinovej gule ponúknuť teepee, aby si oddýchla. A máte na výber, pokiaľ ide o výrobu teepee. S drevenými doskami ako je táto bohémska šikovná teepee alebo tkanina pre etnickejší vzhľad, ako je znázornené pri tvorbe kvetín z čipky blogu. Pridajte nejaké útulné vankúše dovnútra a vaša mačka povie ďakujem!

6. Štýlová podstielka pre mačky© Modkat Vrh, ktorý sa nezdá byť jedným? Neverili sme tomu, až kým sme neobjavili Modkatov záchod. Niektoré modely ponúkajú vrchné otvory, ktoré zaručujú jedinečnú čistotu. Tieto vrhy sú inovatívne tvary a rozhodne moderný vzhľad. Ideálne sú pre domáce mačky. Iba nevýhoda? Cena! Ale keď milujete, nepočítate, však? Ak naozaj nemôžete vydržať víziu vrhu a nechcete minúť všetky svoje úspory, existujú aj iné riešenia. Môžete napríklad skryť svoju podstielku v skrini a vytvoriť otvor vo dverách. A ak nemáte dušu údržbára, môžete jednoducho umiestniť podstielku pod lavicu alebo stôl.

7. Útulný kôš pre lenivé mačky© MiaCara Tráviš vaša mačka väčšinu času spaním? Ak chcete dať útulný kútik na zdriemnutie, zamierte do tohto ručne háčkovaného koša. Vďaka obálkujúcemu tvaru a mäkkosti bude váš štvornohý priateľ v malom oblaku. Je umiestnená na pohovke, vo vchode, v blízkosti postele alebo dokonca na parapete slnečného okna. Chceme to isté v ľudskom meradle, však? DIY nasledovník, môžete si vytvoriť svoj vlastný háčkovací kôš. Ak chcete začať, objavte krok za krokom Dawandu. Takže, ste pripravení háčkovať pre vaše mačiatko?

8. Škádlení hračky pre mačky© A Beautiful Mess Aj keď sa naši milí štvornohí priatelia niekedy bavia s ničím, nedokázali sme odolať pokušeniu zdieľať tieto rozkošné výtvory s vami. Sú to hračky pre mačky, vyrobené z plsti a bavlnených nití. Tieto hračky sa dajú vyrobiť s niekoľkými strihmi a ihlami rovnako ľahko ako hospodárne. Páčia sa nám ich originálne tvary, ktoré poteší aj tých najnáročnejších. Párok v rožku, burrito, hamburger, šiška ... Nezdravé jedlo prevezme váš domov. Naša rada: posypte si hračky hračkami, aby bola hra ešte zábavnejšia! Nájdite DIY (v angličtine) na výrobu týchto úplne roztomilých hračiek pre mačky!

9. Dom pre plaché mačky© Burkatron Je dobre známe, že mačka potrebuje uzavretý priestor, aby vytvorila intímny kokon, kde môže bezpečne utekať. Dajte mu priestor iba pre neho vo vašom interiéri, takže mu dáva referenčné hodnoty. A aj keď je váš dom jeho, nič vám nebráni vytvoriť si pre neho vlastný domček. A čo by mohlo byť lepšie ako drevo na prispôsobenie sa všetkým dekoratívnym štýlom? Blogger z Burkatronu nám dokazuje, že s niekoľkými drevenými doskami je možné získať dom pre mačky, ktorý dokonale nájde svoje miesto v obývacej izbe. Samozrejme si môžete prispôsobiť svoju mačku s farbou, maskovacou páskou alebo zmenou tvaru otvoru a / alebo škatule.

10. Mayský chrám pre turizmus mačiek© Poopy Cat Pre najoriginálnejšiu mačaciu dekoráciu sme mysleli na všetko! Dokonca aj v mayskom chráme v miniatúrnej verzii pre batohovanie mačiek! Rovnako ako drevený dom, aj tento kartónový mayský chrám ponúkne pre vašu mačku štýlové miesto na odpočinok. A ak mayský chrám nie je vaša vec, značka Poopy Cat ponúka aj Biely dom, sfingu alebo Kreml. Hoci je kartón obľúbený u mačiek, nie je taký odolný ako drevo. Ale za túto cenu by ste sa mýlili, keby ste sa pripravili, však? Vedeli ste Izolácia v kartónovej škatuli umožňuje mačke regulovať telesnú teplotu! Toto je jeden z dôvodov, prečo naši kocúri oceňujú tento materiál!