Komentáre

Ako si vybrať podlahovú krytinu do obývacej izby?

Ako si vybrať podlahovú krytinu do obývacej izby?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Každý povlak má svoje výhody a vlastnosti. Point.P ponúka kompletný a rozmanitý sortiment podlahových krytín pre interiér prispôsobený vkusu každého. Vaša obývacia izba je miestnosť, v ktorej trávite najviac času, a je dôležité sa tam cítiť dobre.

Parkety: príjemná a priateľská atmosféra© Point P Parkety vytvárajú príjemnú a autentickú atmosféru. Skladá sa z drevených čepelí, má veľa farieb. Masívne drevo, vrstvené alebo laminované, je odolné a pokladané za dobrý izolátor. Naše rady: Svetlé parkety zväčšujú tmavý priestor a prinášajú svetlo a teplo. Tmavé parkety hrajú na kontrastoch medzi podlahou a stenami. Nezabudnite prispôsobiť svoju dekoráciu a nábytok podľa zvolených parkiet.

Obklady: ľahká údržba a odolnosť© Bod P Obklady spĺňajú dvojakú požiadavku: musia byť estetické a odolné. Táto podlaha sa vyvinula veľa a teraz je nevyhnutná ako dekoratívny nádych obývacej izby. Hladký, čistý a pevný, oblieka miestnosť a premieňa atmosféru. Naše rady: Vyberte veľkoformátovú dlaždicu! Dlaždice veľkých rozmerov zväčšujú miestnosť a dodávajú skutočný pocit priestoru a objemu.

Prírodný kameň: šľachta a autentickosť

Prírodný kameň je, žiaľ, príliš málo známy. Jeho odtieňov farby, žilkovania a jeho drobných nedokonalostí mu dodávajú veľmi autentický a jedinečný charakter. Táto podlaha je veľmi odolná a vydrží roky. Naše rady: Prírodný kameň je porézny, preto je citlivý na škvrny. Predtým, ako na ňu idete, naneste dve vrstvy odpudzujúce vodu. Ak chcete vyčistiť podlahu z prírodného kameňa, zvoľte horúcu vodu s tekutým čiernym mydlom.

Cementové dlaždice: súčasný trend© Point P Cementové dlaždice sú na vzostupe. Tento povlak dodáva autentický a retro štýl. Vzory a farby rozjasnia obývaciu izbu pre príjemnú a orientálnu atmosféru. Naše rady: Cementové dlaždice sa kladú dvojitým lepením na suchý a hladký poter. Na povrch, ktorý sa má obkladať, naneste maltu so širokými zubami. Dlaždice umiestnite tak, aby vznikol priestor na injektáž a potom pomocou špachtle naneste spojovací cement medzi dlaždice.

Voskovaný betón: Loftová atmosféra

Voskovaný betón je súčasťou priemyselnej atmosféry. Mysleli by ste si, že vytvára chladnú atmosféru, ale jej hranie hmoty dáva pravý opak. Skladá sa z prášku, mramoru, cementu a jemného riečneho piesku a nastaví dekoratívny tón vašej obývačky. Naše rady: Výhodou voskovanej betónovej podlahy je to, že farebná schéma je obrovská. Do farebného voskovaného betónu je možné pridať fľašu univerzálnych farbív alebo práškových pigmentov.