Ostatné

Ako premeniť televíziu na umelecké dielo?

Ako premeniť televíziu na umelecké dielo?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Televízia sa stala nevyhnutnou vo všetkých domácnostiach. Značky súťažia o vynaliezavosť, aby boli vždy estetickejšie a dizajnovejšie, ale existujú aj iné riešenia, vďaka ktorým bude vaša televízia skutočne originálna. Prečo to nepovažovať za umelecké dielo?

Distribuujte umelecké reprodukcie

Väčšina súčasných modelov má port USB, ktorý vám umožňuje sťahovať obrázky podľa vášho výberu online a prenášať ich z kľúča USB do televízora. Vaša televízia sa tak stane digitálnym fotorámikom a vy môžete vysielať svoje dovolenkové fotografie, ale aj reprodukcie umeleckých diel, ak sú vo vysokom rozlíšení.

Vyberte televízor so špecifickými funkciami

Niektoré televízory sú predurčené na umeleckú funkciu. Rám televízora Sony Bravia je dodávaný s predinštalovanými obrázkami, ktoré sa posúvajú v prezentácii (od 3 000 eur). Nové obrazovky Samsung poskytujú prístup k online obsahu (banka obrázkov a galérie). Akonáhle zanikne, Loewe Art SL (od 2790 eur) sa stáva „dynamickým umeleckým dielom“ vytvoreným nemeckým umelcom Winfriedom Wolkom.

Sledujte umelecký televízny kanál

Suveníry zo zeme sú televízne kanály, ktorých cieľom je transformovať televíziu na „umelecký terminál“. Na tomto kanáli (kytica zadarmo ADSl) budete môcť sledovať umelecké videá špeciálne navrhnuté pre ploché obrazovky.

Nainštalujte rám televízora

Nakoniec bude váš televízor vyzerať ako kus múzea vďaka rámcu hodnému názvu. Koncept a FastFrame teda ponúkajú množstvo možností na zarámovanie televízora v štýle Louis XIV prostredníctvom dizajnérskych rámov. V obchode Deco nájdete originálny televízny stojan.