Ostatné

Game-over: dekorácia geekov

Game-over: dekorácia geekov

Geek, geekerie, geekette ... toľko anglických výrazov s výslovnosťou, ktoré sú také riskantné ako ich hlboký význam, ktoré ešte nezavŕšili moju zvedavosť. Ak verím, že ovocie môjho výskumu, je geek milencom nadšeným pre nové technológie a ďalšie prístroje pre domácu automatizáciu, s miernou tendenciou k regresívnej vášni pre videohry včera a zajtra… Toľko ti poviem, že téma nie je bez inšpirovania dekoratívneho vesmíru. Preto vám vo všetkých izbách domu ponúkame výber základných vecí pre geekovú výzdobu:

Geek v obývacej izbe

absolútne nevyhnutné, Pouff-Man predstavení si talianski návrhári z Qayotu. Vďaka svojej výrečnej podobe je to pocta peknému malému chlapcovi, ktorého prenasledujú duchovia, ktorí sa tešili milovníkom arkádových hier, vymenoval som nepopísateľného Pac Mana. Ale aby boli vibrácie úplné, je nevyhnutné, aby ste ich spojili s kubickým stolom v tvare pac-gumy ...

Music Geek

Na spestrenie večerov GNU alebo na prebudenie vašich hmlistých rán sa Itan tam od Branex Design oplatí za luxus premeny kultovej stolice 70. rokov na úžasnú stanicu pre digitálnych čitateľov. Nastaviteľné pomocou diaľkového ovládania a je kompatibilné so všetkými digitálnymi audio zdrojmi.

Geek aj pri stole

A pretože môžeme byť geekmi, nie sme o nič menej muž - alebo žena -,mikiny na trenie soli a korenia , predstavená dynamickou angličtinou Vitamín Living vám umožní okoreniť všetky vaše mrazené jedlá. Vďaka dizajnu „lebky s kapucňou“ mi roztomilé nádoby pripomínajú nepriehľadný vzhľad nezabudnuteľného Space Invaders .