Užitočný

Príslušenstvo pre úspešné vonkajšie jedlo

Príslušenstvo pre úspešné vonkajšie jedloWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak chcete mať vonkajšie jedlo so svojimi priateľmi: starajte sa o výzdobu a vyhýbajte sa tam a späť v kuchyni. Menu, dánska spoločnosť založená v roku 1979 Simonom Hansenom, ponúka celý rad doplnkov na uľahčenie servisu a zbierku dekorácií, ktoré poteší oko:

Vyvarujte sa vstupu do kuchyne

Ak chcete tráviť čo najviac času s vašimi hosťami, vyberte si doplnky, ktoré sa rýchlo stanú nevyhnutnými: nerozbitný servírovací podnos (34,95 eur), kabát na udržanie chladu vína (29,95 eur), izolovaná misa so vzhľadom na skákanie ľadom ktorý bude stále schopný udržiavať v teple obaly (49,95 eur) a rezaciu súpravu z bambusu (79,95 eur).

Vytvorte atmosféru

Na dekoratívnej strane po tme budú sviečky a olejové lampy držať vaše jedlo v chode. Rad Magma inšpirovaný sopečnou magmou ponúka na vonkajšej strane držiaky sviečok vo forme čiernych kamienkov a zafarbené v strede (od 34,50 eur). Plameň držiakov sviečok Ouragan bude chránený glazúrovaným kužeľovým sklom (39,95 eur) a olejové lampy LightHouse (od 59,95 eur) osvetlia vaše jedlo ako svetlomety priamo zo Škandinávie.