Tipy

Dekoratívne nápady pre orientálnu svadbu

Dekoratívne nápady pre orientálnu svadbu

Objavte vo videu tajomstvá úspešného manželstva s organizátorom podujatia Stéphanie Rouchy z agentúry Besoin d'ailes. Agentúra Besoin d'ailes organizuje a navrhuje podujatia „na kľúč“ a „na mieru“, Sophie a Stéphanie, dvaja tvorcovia navrhujú zorganizovať vašu akciu tak, aby bol každý okamih jedinečný a podľa vášho vkusu. A ak chcete vidiecku svadbu, 1001 nocí, zimu, eko-šik, nohy vo vode ... agentúra sa postará o všetko a robí vašu udalosť výnimočným okamihom, všetko v elegancii a zdokonalení! Agentúra potrebuje krídla www.besoindailes.com 18-20 rue Daru 75008 Paríž Plánujete tiež svadbu a chcete nejakú originalitu? Zahrajte si kartu orientálnej výzdoby. Pozvánka na cestovanie, ktorá urobí najšťastnejší deň vášho života aj vašim hosťom!

Farebné kódy orientálnej dekorácie

Vyberte si hnedú a skombinujte ju s červenou, oranžovou alebo modrou. Pre harmonický dekor vždy majte po celej svadbe jednotu farieb. Takže od návrhu vašich oznámení až po kyticu kvetov vrátane sviečok, obrúskov, obrusov ... zostaňte vo svojom farebnom kóde. Môžete dokonca požiadať svojich hostí, aby na nich nosili nádych červenej, oranžovej alebo modrej.

Dôležitosť svetla

Znovu vytvoriť a Rozprávková atmosféra „1001 nocí“svetelné girlandy sa množia vo všetkých vašich dekoroch. Za záclonami, závesmi ich môžete zavesiť na steny a na strop, sú sľubom očarujúcej dekorácie.

Sila svietidiel

Usporiadať všade Lucerny v marockom štýle. K dispozícii sú všetky farby a rôzne veľkosti. Doska, uprednostňujte jednu farbu, ktorú v rôznych veľkostiach zmenšujete. Potom ich jednoducho položte sviečkou na parapety, stoly a dokonca aj na záhradu.

Atmosféra stanu Berber

Namiesto prenájmu tradičnej izby môžete si prenajať stan Berber! Lacnejší ako izba, je to tiež originálny spôsob, ako si svoju svadbu vyložiť. Nájdete na internetových stránkach, ktoré ponúkajú niekoľko kategórií stany. Na strane ceny: počítať od 460 eur za stan obsahujúci 50 až 70 osôb (ceny zverejnené na www.milleetunenuits-location.com).

Dizajn: nezabudnite: palmy

Podrobnosti, na ktoré by sa nemalo zabúdať, je to slávna palma. Len pre neho on uvedie scénu. Celý rozpočet však neutrácajte za palmy. Jednoduchým riešením je ich prenájom. Usporiadajte ich tak, aby vytvorili uličku, alebo ich umiestnite na každú stranu vchodu do haly tak, aby vaši hostia mali pri príchode náladu! Hudba: Simon Couderc a Yohan Couderc