Užitočný

8 DIY čo robiť s deťmi pre Deň otcov

8 DIY čo robiť s deťmi pre Deň otcov

Deň otcov sa rýchlo blíži a vy ste nevideli plynutie času. Rýchlo, rýchlo, budete musieť začať hľadať ideálny darček! Jediný problém: vyhliadka stráviť deň s deťmi v preplnených obchodoch nie je naozaj váš šálka čaju. Neprepadajte panike! Nehovoríme, že nie je krajší dar, ako ten, ktorý dostal so srdcom? Ale je to ešte lepšie: ten, ktorý bol vyrobený s rukami vašich drahých batoľiat pre ich „mileneckého otca“! Tu je niekoľko nápadov, ako si s nimi uvedomiť, v dvoch fázach, tri hnutia, výsledkom čoho určite urobí Papa všetkým.

1. Prenosné puzdro© Make It & Love It Toto je vynikajúci darček za veľmi prepojeného otca, Celý deň na svojom notebooku sa často vybíja batéria ... Má to podráždenie! V priebehu rokov sa naučil nikdy ísť von bez núdzovej nabíjačky. Dobre videný! Iba tu, v kancelárii, na bistre, keď nie je doma, vždy existuje niekto, kto by mohol zakopnúť o svoj telefón po zemi. S týmto dômyselným príslušenstvom skončili nehody! Toto je telefón zavesený na nabíjačke priamo proti zásuvke dobre chránené v takom prípade. Stará trubica sprchového gélu, pekný papier a trochu laku ... Nie je potrebné veľké vybavenie na vytvorenie tohto veľmi jednoduchého návodu pre deti! Vsadíme sa, že vám zavolá ešte častejšie?

2. Kryt dotykového panelu© Liberty print Pre otca surfovania po webe , necháme na peknom fleecovom obale, aby sme chránili náš dotykový panel. S tým už žiadne rany a škrabance! Ideálne vziať so sebou kamkoľvek. Trocha látky, fleece, kúsok povrázku a gombík ... Dalo by sa povedať, že zoznam dodávok je skôr minimalistický! A ak vám okrem toho povieme, že je veľmi ľahké robiť, a to aj deti? Bez ďalšieho nadšenia, zistíme, že to celkom DIY, aby kryt, ktorý naplní šťastný otec oslavovaný šťastím.

3. Splietaný náramok© The Pop Case Hľadáte štýlový darček pre chladného otca ? Rozhodli sme sa pre pletený náramok. Známka silného puta, ktoré vás zjednocuje , ide o darček, ktorý je štýlový aj symbolický! Na strane ponuky budete potrebovať iba 2 šnúrky vo farbách podľa vášho výberu, malé kliešte, nožnice ... a samozrejme aj pár nadšení z lásky! Na dosiahnutie tohto cieľa nie je nič jednoduchšie: ideme sa pozrieť na tento pekný návod od autora Prípad Pop , Nie je život krásny?

4. Domáca tekutina po holení© Peppermint Beauty Každý deň, v Deň otcov, má právo na pleťové mlieko po holení. Ten, ktorý jej zanecháva jemnú a voňavú pokožku! Iba tu, medzi všetkými týmito alkoholmi, síranmi a parabénmi , nakoniec nevieš, kam sa obrátiť! A ak tento rok sme ho urobili mäkká tekutina voda po holení house? V peknej sklenenej nádobe zdobenej deťmi , Je isté, že okamih holenia pána sa stane skutočným potešením! Ak chcete sledovať recept, ideme sa pozrieť na túto stránku na svoj blog Peppermintová krása , Teraz ste na rade!

5. Pôvodné tácky© Mes Petits Bonheurs Pre geek otecka , nostalgický pre staré počítače a 56K modemy, to je ten najlepší darček! Čo by mohlo byť lepšie ako pekné tácky v tvare diskiet pre aperitív? Nepochybne jedna ďalšia príležitosť opekať sa v Deň otcov! Perly a trpezlivosť , zahrievame sa a je to pripravené! Jednoduché a efektívne, ako sa nám páči. Takže choďte na blog Moje malé šťastie , pre farebný kurz!

6. Fotografická tlač na drevo© DeboBrico Čo by mohlo byť výrečnejšie ako a pekná rodinná fotografia aby ukázal svojmu otcovi, že ho milujeme? Dobrý nápad! Ale skôr ako v malom stiesnenom ráme, čo keby sme tlačili priamo na peknú drevenú podložku? Ak chcete dosiahnuť tento pôvodný výsledok, nie je potrebné zložité vybavenie : vaša fotografia vytlačená pomocou laserovej tlačiarne (ak ju nemáte, jednoduchá fotokópia to urobí), lak a lepidlo na drevo. A to je všetko! Ideálne ako darček na poslednú chvíľu. Poslať ďalej na výrobu prostredníctvom tohto návodu natoľko prístupné, že si ich môžu pripraviť deti , Tak prečo nie urobiť niekoľko?

7. Súprava pochúťok© Simply Cooking Pre labužníckeho otca , rozhodli sme sa pre súpravu dobrých vecí na občerstvenie! Prichádza leto a spolu s jeho dávkou jedál na terase a jeho tradičnými grilom ... Takže hovoríme, že s takýmto darčekom sme si istí, že nás poteší. Dobrý hermelín, nejaké sušené ovocie a pekná, dobre zdobená nádoba... To je všetko, všetko, čo musíte urobiť, je gril! Tu je recept pre domácich majstrov, aby ste si mohli pripraviť tento gurmán a originálny darček. Bon appétit!

8. Roztomilý ilustrovaný notebook© Momes Poďakovať mu za prečítanie príbehu deťom každý večer a následne mu napísať jeden! Pár slov od detí a pekné kresby , už teraz môžeme staviť na úspech tohto malého notebooku! Vyrobené s láskou - a niektoré základné potreby je perfektný darček. Prejdite na webovú stránku bez ďalších úprav momes aby ste si vzali na vedomie tento tutoriál, aby ste povedali najmenší dojem. Dúfame, že so všetkými týmito krásnymi nápadmi ste našli niečo, čo prinúti Papovo srdce biť viac ako kedykoľvek predtým. Takže poďme na cestu, deti!

Video: DIY Nápady na darčeky! (Júl 2020).