Tipy

6 najlepších koberčekov do vane

6 najlepších koberčekov do vane

V kúpeľni je miesto, kde sa o seba postaráte. Je to miesto, kde nabíjate svoje batérie, o ktoré by ste sa mali postarať v dekorácii aj pohodlí. Takže, rovnako ako obývacia izba alebo spálňa, má právo na svoj ozdobný koberec!

Najlacnejšia rohož do kúpeľa

Kúpelňová rohož Ikea „Nackten“ je 1,50 EUR. Všetko oblečené v bielej farbe, je zložené z latexovej tváre pre protišmykový efekt a druhého polypropylénu pre mäkkú stranu. 1,50 EUR, dokonca môžete mať jednu pred vaňou a druhú pred umývadlom, aby ste ju mohli 100% namontovať!

Najzábavnejšia vaňová rohož

Koberec „Frog“ od Fly v tvare žaby bude medzi najmenšími určite jednomyseľný. Preto sa už nebudú rozmýšľať, ako sa vyhnúť kúpaniu, naopak, deti to budú milovať. Má rozmery 59 cm x 63 cm a je k dispozícii v modrej alebo zelenej farbe a je vyrobený zo 100% akrylu. Predáva sa za 19,90 eura a dodá vašej kúpeľni skutočný nádych rozmarov.

Najjasnejšie

Vaňová rohož „Sprcha“, ktorá je ideálna na trochu náročné ráno, označuje najpriamejší spôsob, ako sa dostať do sprchy. Existujú dve farby: čierna a biela alebo modrá a biela. Veľký, pretože meria 70 cm x 70 cm, jedna strana je akrylová a druhá je bavlna. Na strane ceny počítať 15 eur.

Najviac zábavné

Originálny kúpeľný koberec Alinéa „Pleausure“ prekvapí mnohých. Vyrobené z PVC, je praktické s protišmykovými prísavkami a veľmi dekoratívne s dvoma honosnými farbami: ružovou alebo zelenou, alebo naopak diskrétnejšou, v priehľadnej alebo bielej. Je k dispozícii v dvoch veľkostiach: štvorcový formát 54 x 54 cm pre sprchu alebo obdĺžnikový 80 x 40 cm pre kúpeľ, predáva sa od 9,90 eur.

Najčerstvejšie

Určite bude veľmi príjemné skĺznuť nohami uprostred všetkých knôtov. Vankúšik „Pépita“ Alinéa z bavlny a polyesteru v jasných farbách je skutočným zážitkom, ktorý sa zobudí jemne. V ružovej, fialovej, fuchsiovej alebo zelenej farbe je tkaná ručne. Jeho cena 11,90 eur je tiež pochúťkou.

Trojrozmerný koberec

Kúpeľová rohož „Macaron“ Serge Lesage je ako koláč priamo z rúry ... Okrem toho, že je to ozajstná pastva pre oči, jej bavlnená a bambusová kompozícia jej ponúka jemnú a našuchorenú textúru. Na výber sú 3 farby: čokoláda, ecru a taupe a na strane ceny: 29,50 eur.